Americké hvězdy, které se nebojí hromadné dopravy. Fotografie odhalují známé celebrity v metru

Keanu Reeves je znám jako velký sympaťák
 

Člověk si nejznámější hollywoodské hvězdy představuje v luxusních limuzínách za černými okny. Herecké hvězdy je tak možné vidět jen přes ramena ochranky či na červeném koberci. Ne všichni se však potřebují zamykat v nesvobodě a riskují život normálních lidí. O kom je řeč? 

Mnoho známých světových, ale i regionálních hvězd si stěžuje, že po slávě končí normální život. Nemohou si nakoupit, zajít do kina, do divadla či se projít po ulici, aby nebyli pod tlakem fotografů a toužebných fanoušků s chytrými telefony. Paradoxně možná stačí tento stres a pozornost neřešit. To, že je to vůbec možné, dokazují třeba tyto nenápadné fotografie. 

 

 

Není se čeho bát

O tom, že herec Keanu Reeves rozhodně nenosí nos nahoře, se ví už dlouhodobě. Sociální sítě jsou plné drobných situací, kdy byl zachycen v nějaké sympatické výměně pozdravů, úsměvů a kdyby nebyl hvězdou stříbrného plátna, tak by člověk neřekl, že se jedná o Nea z Matrixu. 

Dojem obyčejnosti však díky svému normálnímu chování vzbuzují i jiné hollywoodské hvězdy, což právě série fotografií na Instagramu dokazují. Anne Hathaway, Meryl Streep, Jessica Alba a další jsou zachycení, že i hvězdy mohou žít normální život.  

KAM DÁL: Slunce, seno a Troškův pokleslý humor. Lidová klasika patří k jeho lepší tvorbě

 

 


Zdraví a styl