Bohyně Monika Bagárová posazená ve zlatém trůnu. Momentka z natáčení videoklipu odhalila víc, než se čekalo

Zpěvačka Monika Bagárová se proslavila díky talentové soutěži Česko hledá superstar
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Mladá česká zpěvačka Monika Bagárová je jednou z nejsledovanějších celebrit na Instagramu. Každý její nový příspěvek vyvolá vlnu emocí od fanoušků, ale také od ostatních celebrit. Vlna chvály a obdivu přišla pochopitelně i díky fotografii, která ukazuje, že se máme na co těšit. 

Česká zpěvačka romského původu Monika Bagárová, kterou do světa celebrit dostala talentová pěvecká soutěž Česko hledá superstar, je aktuálně novopečenou maminkou. Mateřská pro ni však rozhodně není. Alespoň to dokazuje její instagramový účet, který patří mezi nejsledovanější v českém rybníčku. Zpěvačka Monika Bagárová se pochlubila zajímavou fotografií, která vzbudila obdiv nejen mezi fanoušky, ale hlavně mezi největšími českými celebritami. 

Komentář z povinnosti

Kdo alespoň trošku tuší, jak funguje princip úspěšného instagramového účtu, ani ho takový zájem ze strany celebrit na příspěvku Moniky Bagárové nepřekvapí. Zpěvačka se v současnosti může pyšnit 805 tisíci followerů, což je pro ty, kteří připojí k jejímu obsahu komentář, ideální příležitost, aby se rozrostla jejich fanouškovská základna. 

Leoš Mareš, Dara Rolins, Markéta Konvičková, ale dokonce Dagmar Havlová. Zástup slavných jmen, která připojují své komentáře, je takřka nekonečný. Za všechno může fotografie pořízená z natáčení nového hudebního klipu. Bagárová snímku dominuje ve vyzývavých královských šatech posazená na improvizovaném zlatém trůnu. 

Slova o tom, jaká je nádherná bohyně, nejsou od věci. Jen těžko si člověk dává dohromady fakt, že je čerstvou maminkou dcery Rumia, kterou má s populárním a úspěšným zápasníkem Makhmudem Muradovem. No jen posuďte sami. Je Monika opravdu bohyně? 

 

KAM DÁL: Hvězda seriálu Hra o trůny a její boj s paparazzi. Hluboké deprese zahnala terapie a láska

 


Hobby