Fanoušky seriálu ZOO čeká před prázdninovou pauzou pořádný šok! Vyjde Markétě návrat k Petrovi?

Richard Genzer hraje v ZOO vášnivého kuchaře s vytříbeným smyslem pro humor
Zobrazit fotogalerii (19)
  |   zajímavost

Diváci se oblíbeného seriálu dočkají i po prázdninách, teď však musí dva měsíce vydržet. Ale nebude to jen tak! Ještě předtím, než bude na televizních obrazovkách zahájena letní sezona, se diváci nestačí divit. Jak vyřeší milostný trojúhelník Alex, Petr a Markéta? A odpustí Marek nevěrnici Míně, která ho už dlouhou dobu tahá za nos? A jak k tomu přijde Viky, která nevěru nejlepšímu kamarádovi naprášila?

Alex coby Viky se pro spoustu lidí chová v posledních dílech opravdu nepochopitelně. Petr by si ji div nechtěl hned brát, ta ale usoudila, že pro předsedu krajského soudu se barová zpěvačka nehodí, a tak předstírá odlet do Ameriky, kde se rozhodla dál rozvíjet svou pěveckou kariéru. Ačkoliv diváci pořád čekali na lásku jako trám, ta se ani po více než 40 dílech nekoná.

To alespoň v té Slunečné Janek Týnu ulovil v prvních dvaceti dílech a divák mohl dalších sto dalších dílů sledovat, jak se scházejí a rozcházejí. Ale byla to romantika! ZOO je zatím plejáda nesplněných tužeb a tajných vášnivých chvilek. A vypadá to, že se diváci před prázdninovou pauzou pořádně naštvou! Aby nechybělo správné drama, seriál "skončí" s mnoha otazníky pro nejednu postavu.

Markéta vycítí šanci

Alex ale tak trochu samozřejmě lže a v žádné Americe si sen neplní. A tak její reálná podoba Viky, která dál zůstává dělat u Křížů chůvu, může v přímém přenosu sledovat, jak se Markéta Petrovi vkrádá zpátky do postele, po nocích brečet, že Petra miluje, ale nemůže s ním být a co hodinu dávat Petrovi výpověď, protože se na to nemůže koukat.

Teď to ale vážně přehnala! Chladný přístup jejího imaginárního dvojčete Alex způsobí, že se Petr rozhodne k radikálnímu kroku. A Danuše z toho skákat do stropu nebude! A co potom chudák Břéťa, který už investoval veškerou svou možnou energii... 

Čeká nás škatulata, hejbejte se?

Drama se ale nevyhnou i ostatní postavy. Anča coby Sid stále řeší bouři hněvu své babičky Sidonie, která zjistila, že v žádné Americe nestuduje, a vyšoupla Eduarda z rodinné firmy, Marek alias Mařena pořád nevěří, že Mína je vypočítavá mrcha, která se mu za zády směje s postarším bohatým seladonem, a Albertovi už nezbyla žádná holka, kterou by tahal za nos, a tak prudí ředitelku Roklovou.

Haďák konečně pochopil, že je Anča docela kus, a tak po ní hází nenápadně okem, k ničemu víc se ale nemá. Dočkáme se před prázdninami ještě vášnivého polibku mezi partičkou z plazího pavilonu? Nutno říct, že ještě před pauzou si Albert nenechá utéct příležitost, aby na Haďáka přichystal pořádnou léčku. Rivalita těch dvou by mohla být jedním z hlavních témat podzimní sezony. 

Petr s Markétou všem vytřou zrak

V posledním díle, který FTV Prima před prázdninami odvysílá, oznámí Petr Markétě velkou novinku. Ta bude přímo nadšená! A co teprve její otravná kamarádka Lili, u které ještě nikdo nepochopil, proč s ní Petr nevyrazil dveře, když se mu v noci vřítila do bytu, aby ho zkontrolovala, zda má milenku, nebo na něj řvala před asistentkou v práci.

Připravte si kapesníčky! Na poslední díl se můžete těšit ve čtvrtek 30. června. Následující úterý už nahradí v pravidelném vysílacím čase seriálu ZOO talk show Honzy Dědka z českých hradů a zámků, následující čtvrtek poté film Jurský park. Znovu se s postavami populárního seriálu potkáme zase se začátkem nového školního roku.

Zdroj: seriál ZOO, FTV Prima

KAM DÁL: Kam zmizel milovaný fešák Lambora ze seriálu Slunečná? Promluvil, jak to má s modelkou Bezděkovou.

Klíčová slova: