Jak dnes vypadá Tereza H., která pašovala drogy v Pákistánu? Má našlápnuto ke slávě a velkým penězům

Tereza strávila 4 roky ve vězení v Pákistánu kvůli pašování drog
  |   zajímavost

Ačkoliv do České republiky se vrátila tajně, dnes je hvězdou Instagramu. Dívka strávila čtyři roky ve vězení v Pákistánu kvůli tomu, že u ní na letišti našli 9 kilogramů heroinu. Dodnes tvrdí, že o ničem nevěděla. I za to se jí dnes sledující na sociálních sítích smějí. 

Tereza byla propuštěna loni v listopadu, ale jelikož se ještě několik měsíců nemohla vrátit do vlasti, potulovala se po Pákistánu. Z blonďaté sexbomby se vrátila jako usměvavá hnědovláska, na vězení by ji nikdo netipoval. I z těchto svých chvil dnes sdílí fotografie na sociálních sítích. Žádný mediální hon na údajnou pašeračku drog se ale nechystá. Lidi jsou jejím příběhem fascinováni a touží po její vlastní knize, kde popíše své zážitky.

Udělali ze mě bestii a zlého člověka, řekla

Tereza na svých sociálních sítích vcelku s nadhledem reaguje na rýpavé komentáře, které se u ní na profilu čas od času objeví. "Jsem splachovací a zakládám si na své silné povaze, ale netvrdím, že mě nemrzí názory a komentáře lidí, kteří neví ani půlku. No jo, blonďatá mladá bílá holka zadržená v Pákistánu na letišti, to byla opravdu senzace pro některá nejmenovaná media, která ze mě udělala bestii a zlého člověka. Takže se vlastně některým vašim názorům nedivím, TV a internet je metla lidstva. Většina lidí dělá chyby, ale musíme se z nich poučit. A žít dál! A o to se teď právě snažím," řekla o svém návratu Tereza.

Jste jak ze škatulky, píšou jí sledující

Po svém návratu by se měla zdržovat v Uherském Hradišti a pracovat v pohostinství. Na Instagramu děkuje těm, kteří za ní stáli v době, kdy byla ve vězení. "Na zdraví! Těm, co mi pomohli. Těm, co mi odpustili. Těm, co mě neopustili. Těm, co mě podporují." Lidé jí na sociálních sítích vyjadřují podporu. "Vypadáte skvěle. Za blbost se platí... Vy jste zaplatila a teď už vám přeju jen úsměv na rtech, zdraví a lásku," píše jí sledující Veronika. "Koukám, jaký fešácký kriminál tam musel být... Slečna jak ze škatulky. Udělejte si hlavně sluníčkový Instagram a nechávejte zde jen kladné komentáře. Váš charakter je vypovídající. Stejně jako to, co jste provedla," nesouhlasí s její prezentací Pavel.

Svým sledujícím se svěřila, že si ve vězení v Pákistánu psala deníčky a přečetla mnoho knih. Tereze nabíhají sledující na Instagramu každý den, k tomu dnešnímu jich tam má více než 18 tisíc, první fotku přitom přidala před čtyřmi dny. Lze tak očekávat velký zájem, který pokud bude Tereza dobře živit, můžeme tu mít další influencerku, která nakonec možná pověsí pohostinství na hřebík a bude zbytek života těžit z toho, co v Pákistánu zažila.

Zdroj: Instagram, Extra, TN.cz

KAM DÁL: Lidi nemají prachy? Nesmysl! Dovolenou si neodpustí, Češi vzali cestovky útokem.


Životní styl

Zdraví