Babička randí s kamarády své vnučky. Na 64 let ale vypadá naprosto úžasně

Důvody, proč se o sebe starat, se najdou v každém věku
 

Stále je mnoho mužů, kteří z fitness trenérky Lesley Maxwell nemohou usnout. Včetně kamarádů její devatenáctileté vnučky. V posilovně v australském Melbourne přitahuje pozornost, a jak sama říká, dělá jí to dobře. A je fakt, že potkat takhle skvěle vypadající čtyřiašedesátiletou ženu se nepovede každý den.

Nikdo se asi nediví, že jí její vnučka Tia půjčuje oblečení, když babička náhodou zapomene. Lesley sleduje na Instagramu téměř 50 tisíc lidí a ona se nestydí za nic, co dělá, přesto, že se občas najdou lidé, kteří jí to vyčítají. Věk je jen číslo. Někdo určuje, jak se mám chovat ve třiceti, v šedesáti, v sedmdesáti? Proč být stará a nemocná, když nemusím,“ vysvětluje Maxwell webu.

 

 

Na pódiu se nestydím

Jaký je tedy její zaručený recept na dlouhověkost, jak Lesley vrací čas? Podle ní je to jednoduché. Trávit hodně času v posilovně, pečovat o sebe a od určitého věku si vybírat v jídle. Fitness babička to dělá tak dobře, že i dnes se stále ještě účastní soutěží a ukazuje své tělo.

„Kulturistiku mám ráda, nechci se jí vzdávat, když zatím nemám důvod. A jestli se stydím v bikinách na pódiu, když se na mě dívají lidé? Vůbec ne, naopak. Je to stejné, jako když se o mě zajímají mladší muži. Pozornost má přeci ráda každá žena.“

 

Jako mladá se i chová

Její vnučka má babičku za vzor. Také se zhlédla ve fitness a na Instagramu už má téměř 70 tisíc fanoušků. „Někdy mám pocit, že je to holka v mém věku. Vypadá tak báječně! A také se jako mladá chová,“ usmívá se Tia.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Antonie: Babička (82) měla covidový zápal plic, test byl přitom negativní. Do nemocnice jsme ji ale neposlali, měli jsme své důvody.


Zdraví a styl