Co je to za obludu, ptali se lidé, vlkodlak? Obrovská "bestie" se procházela centrem města, povedlo se ji natočit

Kolemjdoucí rodinu vyděsil s největší pravděpodobností irský vlkodav
  |   zajímavost

Na sociálních sítích se objevilo hrůzu nahánějící video, na kterém je zobrazená žena, která měla na vodítku obrovskou bestii nápadně připomínající vlkodlaka. Podivný úkaz natočili vyděšení kolemjdoucí.

Video, které zobrazovalo ženu poklidně se procházející s obrovským děsivým zvířetem, se stalo hitem sociálních sítí. Zvláštní úkaz vyděsil stovky sledujících. Někteří z nich se totiž začali bát toho, že jde o nějaký typ zmutovaného vlka, podobného těm, kteří se objevili v oblíbeném seriálu Hra o trůny.

Dospělá žena, která měla gigantickou bestii pevně přivázanou na vodítku, v porovnání se zvířetem připomínala spíše malou holčičku. Zvíře jí totiž v kohoutku sahalo do pasu.

V příspěvku bylo jasně patrné, že kolemjdoucí, kterým se podařilo tento zvláštní úkaz zaznamenat, byli z velikosti zvířete značně znepokojeni. Na videu, které později sdíleli na sociálních sítích, je totiž slyšet, jak o ženě a jejím obrovském domácím mazlíčkovi rozrušeně debatují. Lidé, kteří zvíře natočili, ani ti, co na video později narazili na sociální síti, se nemohli rozhodnout, zda jde o psa či vlka, nebo něco úplně jiného.

„Tohle je ten vlk, kterého měl John Snow ve Hře o trůny!“ okomentoval video jeden ze sledujících.

„Já bych řekl, že je to její manžel ve formě vlkodlaka,“ zavtipkoval další.

Někteří komentující měli ale o něco lepší odhad a naznačili, že by se mohlo jednat o irského vlkodava, který dorůstá až bezmála 90 cm, na rozdíl od toho skotského, který bývá zhruba o deset cm nižší.

Jde o nejvyšší plemeno psa na světě. Původně se používali k pronásledování zvěře, ale i ve válce, dokázali totiž poměrně lehce stáhnout muže z koní nebo vozů. Sloužili ale také k obraně lidí před vlky a dalšími predátory.

 

@lauracalvillo09

What kind of dog is this? It cant be a wolf

♬ original sound - Laura Calvillo

 

 

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Na svobodu bude propuštěn nebezpečný zločinec. Je to správné, když spáchal tak ohavný zločin?


Hobby