Jak dnes vypadá hotel, kde vraždil Petr Kramný? Titanic Palace v egyptské Hurghadě lidi neomrzel

Petr Kramný opakovaně uváděl, že je nevinný. Soud měl ale jiný názor
  |   zajímavost

Petr Kramný, který je ve vězení za vraždu manželky Moniky a dcery Klárky, proslavil ohavným činem z roku 2013 jeden z hotelů v egyptské Hurghadě. Právě tam skončil život mladé maminky a malinké holčičky, když byly na rodinné dovolené. Jak dnes vypadá luxusní rezort, který zná díky dvojnásobné tragédii celé Česko? 

Petr Kramný, který byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu manželky a dcery, dodnes tvrdí, že je nevinný. Jeho čin vzbudil velkou mediální pozornost, a to nejen proto, že byl spáchán v Egyptě, ale pro svůj následný průběh. Během soudu se hovořilo o manipulaci s důkazy a znaleckými posudky, došlo i na žádost o obnovu řízení. Za Kramným stojí dlouhodobě spolek Šalamoun.

Pozůstalé obhajovala Klára Long Slámová, známá z případu omilostněného Jiřího Kájínka. V Nedávné době se dostala do médií zejména kvůli svému záměru kandidovat v prezidentských volbách a stát se první ženou v této funkci. Pár dní zpět kandidaturu stáhla se slovy, že volba je fraška. 

Jednou z nejoblíbenějších destinací je právě Egypt

Egypt je oblíbeným cílem mnoha Čechů, a to zejména kvůli jeho finanční dostupnosti. Za přijatelnou cenu získá cestující letenku, all inclusive v hotelu, krásné počasí, čisté moře i kvalitní servis. Turisty neodradí ani známá "faraonova pomsta", která v Africe zastihne nejednoho cestujícího. Historie i prostředí zkrátka pořád láká. Nejoblíbenějšími oblastmi v Egyptě jsou už léta Hurghada a Marsa Alam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Titanic Palace (@titanicpalace)

Ačkoliv byl luxusní rezort Titanic Palace chvílí neslavně proslulý právě činem Kramného, Češi do něj létali neustále. Nachází se ve zmíněné Hurghadě a dodnes se těší velké oblibě! Je hned u pláže, 17 km od letiště a 21 km od centra Hurgady. Nabízí tak ideální podmínky pro strávení rodinné dovolené. 

Rozsáhlý hotelový komplex, který se pyšní 593 pokoji ve dvoupatrových budovách, je stále oblíbeným prázdninovým letoviskem. České cestovní kanceláře ho mají zanesený v nabídkách a  oblíbený není náhodou. V jeho areálu totiž nalezneme jeden z největších aquaparků v Hurghadě. 

I pro Čechy už je, zdá se, tragédie zapomenuta, a do hotelu se rádi vracejí. Přitom tak nepříjemná mediální pozornost v souvislosti s tragickým úmrtím byla jistě pro pověst hotelu obrovskou zkouškou, zda mu cestující zachovají přízeň nebo na něj s nepříjemným pocitem zanevřou. Tady, zdá se, si hotel svou dobrou pověst udržel a funguje dál.

Zdroj: invia.cz, eximtours.cz, Instagram hotelu Titanic Palace

KAM DÁL: Co dnes dělá vrah manželky a dcery Petr Kramný? Jsem nevinný, nic jsem neudělal, rodina mi věří

Klíčová slova: