Na kosmetice napadla dívku v den jejích narozenin čivava. Způsobila jí vážná zranění

Čivava dívce ukousla kus očního víčka (ilustrační foto)
  |   zajímavost

Dívku napadla agresivní čivava přímo v den jejích narozenin. Ačkoliv se může zdát, že toto miniaturní plemeno psů člověka při útoku snad ani nemůže zranit, není tomu tak. Důkazem je znetvořený obličej mladé oslavenkyně.

Kelsey Salmon se rozhodla oslavit své 23. narozeniny mimo jiné také zkrášlením a objednala se na místo, kde se specializují na lepení umělých řas. V momentě, kdy dorazila do domácího salonu, ve kterém si udělala rezervaci, ještě netušila, že ji čeká jeden z nejhorších momentů jejího života.

Na konci zkrášlovacího procesu ji totiž napadla čivava. Zaútočila Kelsey přímo na obličej a zakousla se jí do oka. Dívka psa odehnala a okamžitě chtěla zjistit, jak moc ji agresivní čivava zranila. V tu chvíli se po upozornění majitelky salonu podívala pod nohy a uviděla na zemi kousek svého očního víčka.

„Ta holka měla v salonu čivavu a v momentě, kdy mi dokončila řasy, na mě ten pes vyskočil a kousnul mě přímo do obličeje,“ svěřila se v jednom ze svých příspěvků. „Celé se to stalo tak rychle, že jsem vůbec nevěděla, jak moc mě ten pes zranil,“ pokračovala.

Byla to majitelka čivavy, která zákaznici upozornila, že kus jejího očního víčka leží na zemi, a zvedla ho. Poté okamžitě přivolala záchranku a Kelsey strávila 15 hodin na pohotovosti, kde se chirurgové snažili přišít jí chybějící kus víčka zpět. Nyní dívka ránu každý den čistí, aby předešla infekci, a snaží se minimalizovat otok.

Vše ale naznačuje tomu, že by kromě jizvy a deformace víčka neměla mít žádné jiné trvalé následky. Zrak jí naštěstí agresivní zvíře nepoškodilo.

 

@kelseyysalmon #answer to @Jasmine ♬ original sound - Kelsey Salmon

Zdroj: TikTok@kelseyysalmon

KAM DÁL: Rodiče posadili vlastní dítě na koleje a odešli. Vše jen kvůli slávě na sociálních sítích.