Policie vykopla dveře bytu kvůli volání o pomoc. Nemohli uvěřit tomu, co uvnitř našli

Strážníky, kteří přispěchali na pomoc starší ženě, ve skutečnosti zmátl papoušek
  |   zajímavost

Strážníci byli přivoláni k bytu starší ženy, která údajně naléhavě volala o pomoc. Když dorazili na místo a uslyšeli naléhavé prosby o pomoc na vlastní uši, rozhodli se jednat a vyrazili dveře bytu. Čekalo je ale pořádné překvapení.

Policejní hlídka byla přivolána na místo, kde se údajně nacházela starší žena v nějakém typu krizové situace, možná dokonce i v ohrožení života. Bylo totiž slyšet její naléhavé volání: „Pomoc!“ Strážníci tak v anglickém městě Sutton Coldfield vyrazili vchodové dveře, ale v bytě k jejich překvapení nikdo nebyl.

Zmatení policisté prohlédli všechny místnosti bytu a nakonec si uvědomili, že o pomoc nevolala stará žena, ale pouze papoušek, který policejní zásah pobaveně sledoval z klece umístěné nedaleko vchodových dveří.

Nakonec na místo dorazil i syn majitelky bytu a potvrdil policii, že o pomoc určitě volal její papoušek, protože jeho matka ten den ani nebyla doma. Strážníky tak opeřený neřád sice připravil o desítky minut času, ale všichni byli rádi, že se nikomu nic nestalo. Jeden z policistů byl celým incidentem tak pobaven, že neodolal, s papouškem se vyfotil a snímek sdílel na sociálních sítích.

Uživatelé sociální sítě twitter, kteří na příspěvek narazili, příběhu nemohli uvěřit. „To snad ne, to je jako scéna z nějaké komedie,“ objevilo se pod příspěvkem.

Někteří komentující ale měli o ženu obavy. „Kde se ten papoušek naučil volat o pomoc hlasem jeho majitelky? Neměli byste to prověřit?“ napsal jeden z uživatelů sociální sítě.

 

 

 

Zdroj: Wales Online

KAM DÁL: Dívka varovala, proč by lidé neměli své domácí mazlíčky nechávat spát v posteli

Klíčová slova: