Půjčka pro živnostníky je velmi efektivní a rychlá

Půjčka pro živnostníky má pevná pravidla. Více v textu
Foto: Depositphotos
Půjčka pro živnostníky má pevná pravidla. Více v textu

Potřebujete peníze pro své podnikání? Cesta vede přes váš internetový prohlížeč, stačí udělat první krok vyplněním krátkého formuláře.

reklama

Nezáleží na důvodech, které vás vedou ke krátkodobému úvěru. Můžete si je totiž nechat pro sebe, nikdo se na ně ptát nebude. K žádosti přidáte kromě základních osobních údajů také své IČO, díky němuž bude okamžitě jasné, že jste aktivními podnikateli. Není nutné, abyste měli ručitele a osobní schůzky jsou také mimo hru. To jsou hlavní výhody, které jsou spojeny s tímto finančním produktem. Je to blesková pomoc, která najde uplatnění v mnoha různých situacích.

K dispozici je třicet tisíc

Jak vlastně vypadá moderní půjčka pro živnostníky? Má pevná pravidla a také platí, že si můžete vybírat z různých částek i lhůt splatnosti, záleží, jak vám to aktuálně vyhovuje. Lze se rozhodnout zcela bez spěchu nebo ukvapených rozhodnutí, které obecně patří ke kamenným pobočkám. Online dohoda je naprosto transparentní a výhodou je také rychlá odpověď, s níž nebudou zájemci o tento úvěr dlouho čekat. Jaké varianty jsou připraveny? Kolik si lze půjčit a na jak dlouho?

  • 5 000 Kč je tady minimální částka. Menší obnos už v tomto případě vůbec není ve hře
  • 30 000 Kč je maximum. A platí, že rozhodnutí je jenom na vás. Můžete si vybrat svou cestu
  • Splatnost si nastaví každý sám za sebe, existuje pestrá paleta variant v rozmezí 7 a 30 dní

Jednoduché podmínky jsou výhodou

Vždy máte naprosto jasno a víte, jaký bude další krok. Půjčka pro podnikatele je zcela transparentní a nabízí řešení pro mnoho různých životních situací. Záleží jen zvolit konkrétní parametry. Vyhovuje vám pět tisíc korun na deset dní? Nebo patnáct tisícovek na dva týdny? Obě varianty jsou plně k dispozici a platí, že si můžete vybrat i řadu dalších. Svoboda rozhodování je totiž na prvním místě. 

 

reklama

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.