Instantní trik na řídnutí vlasů. Vaše hříva může vypadat hustěji již do několika minut

Klíčem k instantnímu objemu je barva na obočí
  |   zajímavost

S nadměrným vypadáváním vlasů nebo jejich řídnutím má problémy celá řada lidí. Příčinou mohou být přibývající roky, ale také nezdravý životní styl. Existuje celá řada způsobů, jak růst vlasů podpořit, většinou je ale výsledek vidět až za dlouhé týdny či měsíce pravidelné péče.

Vypadávání vlasů je naprosto běžné a řídnutí vlasů nezpůsobuje. Problém nastává v případě, kdy jde o nadměrné vypadávání vlasů. Tento stav se může projevit jak na pokožce hlavy, tak i na celém zbytku těla, jak na svém webu uvádí Mayo klinika.

Řídnutí vlasů může být důsledkem zdravotních potíží, hormonálních změn, zděděných genů, ale i stárnutí.

Nejčastěji k řídnutí vlasů a následné plešatosti dochází u mužů, kde je ve většině případů příčinou dědičnost. Nadměrné vypadávání vlasů a jejich následné řídnutí se ale nevyhýbá ani ženám. Naštěstí existuje celá řada způsobů, jak růst vlasů spolehlivě podpořit.

Jak předejít plešatosti a řídnutí vlasů najdete zde.

Většina těchto způsobů je ale časově velmi náročná, vyžaduje totiž pravidelné opakování a výsledky přináší až po několika týdnech či dokonce měsících. Naštěstí ale existuje i jeden trik, který vám pomůže opticky navrátit vašim vlasům jejich ztracenou hustotu do několika minut.

Hustější vlasy vám vykouzlí barva na obočí

Někteří lidé se snaží jejich řídnoucí vlasy zakrýt pomocí čepic či šátků, to ale není nutné. Stačí si jen zakoupit obyčejnou barvu na obočí a do několika minut dosáhnete stejného výsledku, o vaší řídnoucí hřívě se nikdo nedozví.

Tip s barvou na obočí sdílela na sociálních sítích mladá žena, která má světle hnědé vlasy, ale barví si je tmavší barvou na vlasy. V poslední době se jí zdálo, že její vlasy začínají lehce řídnout. Údajně tomu nepřidával ani fakt, že jí u kořínků vlasů byly vidět světlé odrosty.

Rozhodla se tedy část odrostů, která jí lemovala obličej, nabarvit barvou na obočí, zafungovalo to. Její vlasy vypadaly mnohem hustěji jen za několik málo minut. Video, ve kterém se se svým tipem podělila se svými sledujícími, mělo na sociální síti TikTok obrovský úspěch.

KAM DÁL: Zlaté mléko: Lahodný nápoj, který pomůže i s bolestí kloubů. Připravte si ho s Lucií Benešovou.