Vyděšená žena varuje: V dopravní zácpě auto vždy zamykejte

K řidičce se snažil dostat neznámý muž skrze její střešní okno
Foto: Depositphotos
K řidičce se snažil dostat neznámý muž skrze její střešní okno
zajímavost

Řidička, která byla nucena zastavit na silnici, zažila něco naprosto nečekaného. Po děsivém prožitku varovala na svém profilu na sociální síti, aby lidé v podobných situacích auto zamykali. Je potřeba si dávat pozor i na střešní okénko.

reklama

Danielle Levesque má za sebou hodně nepříjemný zážitek. Na silnici před ní zbrkle zastavil neznámý řidič toyoty. Danielle si toho naštěstí všimla včas a rychle sešlápla brzdu. Prudké zastavení ale způsobilo to, že její pes, který cestoval s ženou na zadní sedačce, vyletěl až na palubní desku.

Čtyřnohému pasažérovi se naštěstí nic nestalo, ale Danielle si přesto celou situaci začala natáčet, aby měla jasný důkaz o tom, co se stalo.

V tom momentě řidič toyoty vylezl z auta a vydal se směrem k vyděšené řidičce. Danielle v panice zamkla dveře, to jí ale nepomohlo. Zapomněla totiž na střešní okno.

Toho si zběsilý řidič okamžitě všiml, ve vteřině se vyhoupl na vůz a snažil se dostat do auta.

Šílené video se okamžitě stalo hitem, vidělo ho přes 6 milionů uživatelů. „Tenhle chlap mi skočil do auta skrz střešní okno. Už ani nestačí zamykat dveře, když s autem někde stojíte. Musíte zamknout a zavřít všechna okna, jinak vám do auta skočí nějaký psychopat,“ napsala žena pod video.

V příspěvku je jasně vidět, jak se neznámý muž snaží rukou dosáhnout na Danielle skrze její střešní okno. Vyděšená řidička začně křičet: „Děláš si ze mě srandu?“ to jí ale nepomohlo a muž jí skrze střechu auta bere z ruky telefon.

Někteří sledující si mysleli, že se jedná o vtip, bohužel to ale byla realita. Danielle musela v prostoru pro komentáře vysvětlit zmateným fanouškům, že muže opravdu nezná, a varovat je, že se to může stát každému, proto je nutné auto vždy zamykat.

 

@danielleandjazz This guy literally jumped through my sunroof #attacked #foryou #fyp #warning #roadrage #help #karen #psycho ♬ original sound - Danielle Levesque

 

 

KAM DÁL: Lidé poslali peníze na charitu. Muž se za ně ale topil v luxusu.

reklama
#praktické rady

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.