Kuba skončil na ulici! Pomůžete staršímu pejskovi do života?

Lesan praská ve švech
Zobrazit fotogalerii (3)
  |  

Kříženec jorkšíra Kuba se do útulku dostal díky policistům. Milý starší pán teď hledá novou rodinu! Stavte se v kralupském útulku Lesan!

Starší pejsek má 31 centimetrů a 3,5 kila. Do útulku ho přivezli městští policisté. Páníček ho zřejmě vyhodil. Možná kvůli jeho věku? Je to totiž už pán v letech, který potřebuje lásku a porozumění.

Na vodítku chodí dobře, má rád mazlení a ostatních psů v kotcích si nevšímá. Hůře slyší i vidí. Určitě však svému páníčkovi dokáže udělat spoustu radosti. V útulku absolvoval úpravu srsti. Manipulaci i jízdu autem snáší bez potíží.

Pomůžete najít Kubovi nový domov? Útulek stále praská ve švech! Je zde spousta pejsků, kteří hledají nové páníčky! Jak jsme již psali v předešlých článcích, jedná se především o větší pejsky, jako jsou ovčáci a jejich kříženci.

Tři psi sice z útulku odešli, ale další čtyři přišli. Situace je tak tristní, že si žádá rychlé řešení! Pomůžete, vezmete si domů nového hlídače nebo společníka, se kterým vám bude jednoduše fajn?

A kteří chlupáči našli novou rodinu? Jsou to: Annie, Tara a Vigo. O Vigovi jsme vás informovali. A to i v souvislosti s neutěšenou situací útulku pro opuštěná zvířátka. Kralupský útulek volá o pomoc!

Pokud nemáte možnost odebrat psa, dá se pomoci i jinak. Můžete jim například přinést nějakou tu dobrotu nebo chodit venčit. Další zajímavostí Lesanu je i jejich charitativní obchůdek, v tom můžete zakoupit všelijaké šperky. Výtěžek z prodeje jde všechen na pejsky!