Vévodkyně Kate porodila prince. Dozvěděli se o tom i cestující v oblacích

Takovéto informace cestující dostali...
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Příchod třetího potomka vévodkyně Kate a prince Williama na svět oslavuje i letecká společnost British Airways. Zprávu o jeho narození oznámila cestujícím během letu přímo na palubě.

Společnost British Airways slaví radostnou událost, že nový přírůstek do britské královské rodiny bezpečně "přistál" na světě. Na počest čerstvě narozeného prince umístila ve své příletové hale terminálu 5 letiště Heathrow repliku královského stojanu, aby šťastnou novinu sdílela i se svými zákazníky, kteří právě přistáli.

Poslali nebeský vzkaz

To, že je miminko na světě, se však dozvěděli i cestující, kteří se v době oficiálního oznámení nacházeli právě ve vzduchu. Společnost British Airways totiž poslala bleskový nebeský vzkaz posádkám dálkových letů, aby tuto vzrušující zprávu předali všem pasažérům na palubě.  

Carolina Martinoli, ředitelka brand and customer experience společnosti British Airways, uvedla: "Máme radost, že jsme se mohli se zprávou o narození královského chlapečka podělit i se zákazníky, kteří dnes cestují a kteří na příchod miminka netrpělivě čekali. Společnost British Airways královské rodině srdečně blahopřeje a přeje princi mnoho štěstí."

U nás asi v nejbližší době nic podobného čekat nejde. Jedině, že by dcera prezidenta Zemana? Ovšem o jejím požehnaném stavu nic nevíme. A informovat například o jejích "porno eskapádách" podobným stylem, to by nebylo to pravé ořechové.

Fenomén YouTube: Krok za krokem, který udrží vaše děti v bezpečí. Čtěte zde.

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru