Dramatický životní příběh jednoho z finalistů Superstar: Skončil s kytarou na ulici, ale nevzdal se

V roce 2018 si prý Nikolas Bitkovskij vyslechl ostrou kritiku od Pavola Habery
 

Tuto neděli odstartuje finále oblíbené pěvecké soutěže Superstar, jehož horkým favoritem je i Nikolas Bitkovskij, zpěvák, který se dostal z ulice až do finále. Soutěže se totiž účastnil již v roce 2018, tehdy mu ale bohužel štěstí nepřálo a byl nucen stát se buskerem.

Nikolas Bitkovskij je zářným důkazem toho, že trpělivost opravdu růže přináší. Podle zpěváka je ale také potřeba do svých snů vložit pořádnou dávku píle.

Před několika lety mu v soutěži porotce Pavol Habera řekl: „Jsi na nejlepší cestě dělat to, co tě baví, ale pořád tomu něco chybí.“

Od té doby na sobě a hlavně na své hudbě Nikolas prý tvrdě zapracoval a vyplatilo se. Zdá se, že to, co mu podle Habery před lety chybělo, už našel.

Nyní se probojoval mezi nejlepší desítku finalistů a není pochyb o tom, že si to zaslouží. Svěřil se, že se mu tím splnil sen.

„Přesně před touhle fází soutěže jsem v roce 2018 ze Superstar vypadl a přesně do téhle fáze jsem moc chtěl letos dojít. Byl to můj sen a tímhle momentem se mi splnil,“ prozradil pod příspěvkem na sociální síti.

Jeho život se od jeho účasti v pěvecké soutěži v roce 2018 razantně změnil. Před několika lety si vyslechl kritiku z úst porotců a ze soutěže vypadl.

Svou vášeň ale neopustil a stal se buskerem, což je hudebník, který svůj talent předvádí na ulici pro potěšení kolemjdoucích.

Podobně jako jeden z jeho velkých vzorů Ed Sheeran i Nikolas s pomocí hraní na ulici se v hraní a zpěvu neuvěřitelně zlepšil.

 

KAM DÁL: Hudebník zemřel na komplikace po první dávce covidové vakcíny. Začalo to jako obyčejná bolest hlavy.


Životní styl

Zdraví

Hobby