Jaromír Nosek přiznal, co musel během pandemie dělat. Přišel o rodinu i o práci

Nosek se dotýkal dna, ale vypadá to, že se zase odrazil
 

Jaromíra Noska postihla covidová pandemie zásadně. Připravila ho o milovanou práci, peníze i plány na založení rodiny. Osudu se však oblíbený herec a nově i režisér dokázal postavit rázně a zdá se, že se již blýská na lepší časy.

Tak jako celé řady kumštýřů dotkl se dlouhodobý lockdown kultury i populárního herce známého například ze seriálu Vyprávěj nebo legendární komedie Román pro ženy.

„Vystřídal jsem toho skutečně hodně – jezdil jsem s ještěrkou, dodávkou, stříhal túje, stěhoval kuchyně nebo řezal trámy,“ přiznal Jaromír pro Čtidoma.cz s tím, že neměl problém, když ho lidé v jiných, řekněme ne tolik vznešených profesích, poznávali: Lidé byli velmi shovívaví, když ve mně toho známého herce z televize objevili. Aspoň viděli, že herci se jakékoliv práce opravdu nebojí, jak je o nás často mylně míněno,“ přiznal s úsměvem.

Všechno nasypal do filmu Daria

Stopku musel Jaromír vystavit také plánům na založení rodiny se svou dlouholetou přítelkyní, kterou by přeci jen z omezeného příjmu a tenčících se rezerv uživil těžko. Všechny ušetřené peníze totiž Jaromír půjčil do produkce filmu Daria, kterému se ale u českých diváků příliš nedaří.

Nosek se tak sám dostal na čas do finančních potíží. Rodinnému rozpočtu sice trochu pomohlo účinkování v reklamní kampani, kterým se Jaromír jinak spíše vyhýbá, ale na vyskakování to určitě nebylo.

Další vlna koronaviru a znovu vše zavřené? Představit už si to asi nedokáže nikdo

Co bude dál?

Aktuálně se ale Jaromír postupně vrací k divadlu a těší se, až bude moct konečně opět hrát divadlo a představit divákům také svůj divadelní režijní debut Přátelák, který před příchodem pandemie nestihl řádně odpremiérovat. A v režisérské roli se mu evidentně zalíbilo, zkouší nyní dokonce druhou hru, tentokrát se pustil do shakespearovské klasiky Richard III.

„Zatím to tedy zkoušíme takzvaně do šuplíčku, ale věřím, že ji brzy budeme moct zahrát světu.“ A nadějně vidí i oprášení plánů na rodinu: „Pandemie naše plány ubrzdila z finančních důvodů, ovšem bio hodiny se zrychlily,“ dodal s potutelným úsměvem.

KAM DÁL: Dcera Ivy Kubelkové vypadá skvěle. Šestnáctiletá Natálie je snad ještě krásnější než maminka.