Simonu Krainovou byste na těchto fotkách nepoznali. Stydlivá dívka s účesem podle hrnce

Ani dětství Simony Krainové se neobešlo bez sesterských potyček
 

Jedna z nejkrásnějších českých modelek Simona Krainová na sociální sítě přidala hned několik snímků ze svého dětství. Na fotkách je zachycena společně se svou sestrou. Ani jednu z nich byste ale nejspíš nepoznali. Dvě malé holky s účesy "na páže" se změnily v neuvěřitelné kočky.

U příležitosti narozenin sestry Yvony Maléřové (55) sdílela Simona Krainová na svém instagramovém profilu sérii černobílých fotografií, aby si obě zavzpomínaly na společné dětství a také aby tím neuvěřitelným rozdílem pobavily své sledující.

Na některých fotkách je zdobí úsměvy od ucha k uchu a na některých se stydí natolik, že se jen poněkud strnule dívají do kamery.

Z fotografií je také naprosto jasné, že jako malé trávily hodně času v přírodě. Na jedné z nich si hrají ve sněhu vybaveny teplými kožichy a na dalších pózují někde uprostřed lesa.

Modelka své sestře pod příspěvkem popřála, ale nezapomněla na ni ani prozradit, jaké naschvály jejich dětství provázely. Dojemně jí poděkovala za to, že jí celý život stojí po boku, a dojala tak svou sestru, ale i tisíce svých sledujících.

„Všechno nejlepší, sestřičko. Děkuju, že nade mnou držíš celej život stráž a už mi ani neva, žes mě chtěla jako půlroční mímo vybuchat za nanuk před barákem. Jsi ta nejšílenější, nejhlučnější, nejzábavnější, milující a námi milovaná žena s velkym Ž, co má koule za tři chlapy a srdce ze zlata. Děkuju, že tě mám. Všechno nejlepší ke tvým 20tinám. Vím, že to nerada posloucháš, ale miluju tě,“ napsala Krainová pod příspěvěk.

„Až mi slza ukápla. Ségra a ne za nanuk, ale za kolo,“ napsala Yvona do komentářů a uvedla věci na pravou míru. Spolu se sestrami na své dětství zavzpomínaly i fanynky. „Ta fotka mi připomněla moje dětství. Ty čepice nejvíc,“ objevilo se v komentářích. „Koukám, že čepice jsme měly všechny stejné,“ napsala další fanynka.

KAM DÁL: Brooke Shields nestárne. Ukázala svou dokonalou postavu


Životní styl

Zdraví

Hobby