Simonu Krainovou byste na těchto fotkách nepoznali. Stydlivá dívka s účesem podle hrnce

Ani dětství Simony Krainové se neobešlo bez sesterských potyček
 

Jedna z nejkrásnějších českých modelek Simona Krainová na sociální sítě přidala hned několik snímků ze svého dětství. Na fotkách je zachycena společně se svou sestrou. Ani jednu z nich byste ale nejspíš nepoznali. Dvě malé holky s účesy "na páže" se změnily v neuvěřitelné kočky.

U příležitosti narozenin sestry Yvony Maléřové (55) sdílela Simona Krainová na svém instagramovém profilu sérii černobílých fotografií, aby si obě zavzpomínaly na společné dětství a také aby tím neuvěřitelným rozdílem pobavily své sledující.

Na některých fotkách je zdobí úsměvy od ucha k uchu a na některých se stydí natolik, že se jen poněkud strnule dívají do kamery.

Z fotografií je také naprosto jasné, že jako malé trávily hodně času v přírodě. Na jedné z nich si hrají ve sněhu vybaveny teplými kožichy a na dalších pózují někde uprostřed lesa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by simonakrainova (@simonakrainova)

Modelka své sestře pod příspěvkem popřála, ale nezapomněla na ni ani prozradit, jaké naschvály jejich dětství provázely. Dojemně jí poděkovala za to, že jí celý život stojí po boku, a dojala tak svou sestru, ale i tisíce svých sledujících.

„Všechno nejlepší, sestřičko. Děkuju, že nade mnou držíš celej život stráž a už mi ani neva, žes mě chtěla jako půlroční mímo vybuchat za nanuk před barákem. Jsi ta nejšílenější, nejhlučnější, nejzábavnější, milující a námi milovaná žena s velkym Ž, co má koule za tři chlapy a srdce ze zlata. Děkuju, že tě mám. Všechno nejlepší ke tvým 20tinám. Vím, že to nerada posloucháš, ale miluju tě,“ napsala Krainová pod příspěvěk.

„Až mi slza ukápla. Ségra a ne za nanuk, ale za kolo,“ napsala Yvona do komentářů a uvedla věci na pravou míru. Spolu se sestrami na své dětství zavzpomínaly i fanynky. „Ta fotka mi připomněla moje dětství. Ty čepice nejvíc,“ objevilo se v komentářích. „Koukám, že čepice jsme měly všechny stejné,“ napsala další fanynka.

KAM DÁL: Brooke Shields nestárne. Ukázala svou dokonalou postavu