Partyšová, Žilková a Hanychová začaly předcvičovat online. Sklidily ostrou kritiku

Agáta Hanychová se v roce 2005 stala II. ViceMiss České republiky
 

Nechce se vám do posilovny, ale víte, že byste měli? Nezoufejte. Stačí se podívat na instagramové profily slavných českých žen a máte vystaráno, začaly totiž pro své fanoušky předcvičovat. Vysloužily si pochvaly, ale i posměch.

Gábina Partyšová (43), Agáta Hanychová (36) a Veronika Žilková (60) se o své instagramové sledující starají lépe než kdo jiný. 

Rozhodly se se svými fanoušky totiž podělit o video návody na různé typy cvičení. Jak už to tak ale bývá, každý dobrý skutek byl po zásluze potrestán. V komentářích se objevily nemístné poznámky urážející jejich postavy.

Ten nejjedovatější komentář si vysloužila modelka Agáta Hanychová.  Pod videem na jejím profilu, kterým se své fanoušky snažila motivovat, se objevilo: „Cvičíte už tak dlouho a nic moc vidět. Upravit stravu by to chtělo.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Mnoho dalších ale video nabité nápady na různé účinné cviky ocenilo. V komentářích dokonce začali Agátu a její postavu bravurně obhajovat. 

Nejvíce pozitivních reakcí se ale dostalo Agátině mamince Veronice Žilkové, která svá cvičení sdílí pravidelně, a dokázala si tak na sociální síti vybudovat silnou komunitu.

Její sledující se k herečce vždy v určitý čas pravidelně přidávají a jsou vděční za každý tip a trik, který jim sdělí.

Ke dvojici matka-dcera se přidala dokonce i moderátorka Gabriela Partyšová, která na svém profilu nasdílela video, které si její fanoušci mohou pustit v pohodlí svého domova a zacvičit si bez nutnosti členství ve fitku.

Zdá se, že chození do posilovny nadobro odzvonilo.

KAM DÁL: Verešová předvádí v Dubaji dokonalou postavu v titěrných plavkách. Tohle šejkové nerozdýchají.