Těhotnou Dominiku Myslivcovou zesměšňují fanoušci: Jsi těhotná, přestaň se vystavovat a sundej podvazky!

Myslivcová je často terčem drbů. Svůj soukromý život střeží
Zobrazit fotogalerii (2)
  |   osobnost

Influencerka Dominika Myslivcová si zakládá na svém perfektním vzhledu. Ostatně, právě to, jak vypadá, jí umožnilo vybudovat si život v luxusu, kterým se rozhodně netají. Nedávno oznámila, že s partnerem, podnikatelem Zdeňkem, čekají miminko. Jenže podle sledujících to znamená, že by měla přestat ukazovat své vnady. To hvězdu sociálních sítí zvedlo ze židle.

Růžová blondýna Dominika Myslivcová si momentálně užívá v hotelu Kempinski, který je rájem české a slovenské smetánky. Víkend tu vyjde zhruba na 30 tisíc korun, záleží podle sezóny. Ačkoliv na skvostná místa jsou sledující u Dominiky zvyklí, momentálně jim vadí něco jiného. Prý teď, když je mladá žena těhotná, už se nehodí, aby byla sexy.

Nejlépe nosit tepláky, drdol, celé dny stát u plotny

Jeden ze sledujících jí totiž napsal na sociální sítě: „Proč se s tím břichem fotíte? To není normální.“ Přidala se i další dáma, která dodala: „Spíš proč, když mám být máma, fotím se za každou cenu jako…? Nevím, no! Pokud mám být máma, tak mám mít už jiné hodnoty než podvazky, ale asi i v požehnaném stavu je potřeba říkat zvenčí – ty jo, jsi fakt sexy,“ směje se Dominice sledující.

Ta si to ale líbit nenechala a rychle vrátila úder: „Jakože, když je žena matka nebo budoucí matka, tak by měla automaticky přestat o sebe dbát, nejlépe nosit tepláky, drdol, celé dny stát u plotny… A nedej bože, aby byla sexy? Anebo o jakých hodnotách paní mluví? Mám v tom trošku zmatek! U mě nehraje roli, jestli někdo děti má, anebo nemá. Každá žena by o sebe měla dbát a cítit se sexy, ať už v podvazcích, nebo bez. Každého věc, v čem je mu dobře, ale hlavně o sebe dbát a pečovat za každé situace. Já sexy budu, protože chci a cítím se tak dobře. A jestli se to někomu nelíbí, tak se na mě koukat nemusí.“

Těhotenství bylo překvapením

Očekávat, že by tahle kráska slevila ze svých nároků na vzhled, je tak trochu naivní. Nedávno přiznala, že se o těhotenství dozvěděla na Vánoce, a měla tak pro svou rodinu perfektní dárek pod stromeček. Velkou rádkyní jí jistě bude také sestra Natálie, která má už tři děti.

Zdroj: Instagram

KAM DÁL: Berenika Kohoutová v Jedné rodině: Aby měla čas stát se slavnou, najala si pro dítě chůvu.


Zdraví a styl