Hraná reality show Praha – den & noc nahradí seriál Ulice. Slibuje boj o dítě, rvačky i zlomená srdce

Nova si od nové reality show slibuje velký úspěch
Zobrazit fotogalerii (4)
  |   zajímavost

Seriál Ulice je opečovávaným klenotem a jediným denním seriálem televize Nova, který se vysílá už od roku 2005. Na obrazovkách se už tradičně objevuje od pondělí do pátku před večerními zprávami na hlavním kanálu televize Nova. To však neplatí o prázdninách! Produkce teď nasazuje na druhém kanálu unikátní koncept vztahového seriálu, ve kterém budou "hrát neherci" a který má být náhradou za Ulici.

Má jít o žhavou novinku televize Nova! Parta mladých lidí, kteří si přišli do centra Prahy splnit svůj sen, se bude objevovat v televizi každý všední večer. Bydlí společně v bytě u Václavského náměstí, centra všech klubů, barů a zábavy. Nejde však o obyčejnou reality show, základem je spojení dvou televizních žánrů.

Účastníci dostanou před natáčením hrubý scénář, který nastíní základní dějovou linku a situaci. Následné interakce a dialogy jsou však již plně v režii aktérů. Předpokládá se, že do svých postav tak účastníci vloží kus sebe. Majitel bytu je o pár let starší Joe, který má v bytě v Opletalově ulici nevyužité pokoje, a tak se je rozhodne pronajmout. 

Nastěhuje se tam sex hasič a fotograf Marek, sexy bamanka Leyla, influencerka Sofi, začínající herečka Míša, vzorňačka Áňa a partyboy Olda. Nova slibuje, že hned v prvním týdnu dojde na lásku, hádky, zlomená srdce, rvačky i boj o dítě. Během prázdnin by měl být projekt náhradou za nekonečný seriál Ulice, který se na televizní obrazovky vrátí zase na podzim.

V novém seriálu uvidíme například finalistku Miss Czech Republic Vindy Krejčí, která si kvůli natáčení zažila odloučení od manžela. Na placené platformě Voyo mohou diváci osudy mladých lidí sledovat už od pondělí 4. července, na televizních obrazovkách poté od 11. července. Pořad poběží na kanále Nova Fun. 

Zdroj: MediaGuru.cz, TN.cz

KAM DÁL: Na televizní obrazovky se vrací seriál Šéfka. Co nevíte o hlavní hrdince?

Klíčová slova: