Cristiana Ronalda i jeho rodinu vyhnali. Hvězdný fotbalista musel opustit své luxusní sídlo

Během kariéry vybojoval 33 klubových trofejí, třikrát získal ocenění Zlatý míč, dvakrát vyhrál Zlatý míč FIFA
 

Sotva se do luxusního sídla v Manchesteru přistěhoval, už se musel hvězdný Cristiano Ronaldo zase stěhovat. Po necelém týdnu si kapitán portugalské reprezentace stěžoval, že se v noci pořádně nevyspí. Důvod? Obyčejné ovce.

Sedm ložnic a neuvěřitelné pohodlí doslova na každém metru. Ronaldo si ho však příliš neužil. Celá rodina se sbalila a hledala si nové bydlení. Podle The Sun za to mohl hluk způsobený ovcemi, ale také strach z těchto zvířat.

Klidný spánek je priorita

Cristiano si do svého nového angažmá přivedl nejen partnerku Georginu Rodriguez, ale samozřejmě také své čtyři děti. Nejstarší syn Cristiano mladší už dokonce s "Rudými ďábly" trénoval. Jeho tatínek měl nástup jako hrom, v prvních dvou utkáních vstřelil tři branky, United si tedy příchod "starého známého" nemohou vynachválit. 

Udržet čistou mysl šestatřicetiletého ostrostřelce a postarat se o jeho klidný spánek je tak pro vedení Manchesteru prioritou číslo jedna. „Ovce byly zejména po ránu velmi hlučné. Veřejná cesta totiž vede přímo kolem bran jeho sídla,“ cituje The Sun svůj zdroj.

Co jí na něm upoutalo?

Ronaldo tak rodinu přestěhoval do nového domova v Cheshire, kde má k dispozici bazén, kino i garáž na čtyři auta. Pochvaluje si to i Rodriguez, která se se svým drahým poprvé setkala v rámci své práce v obchodě značky. Jeho výška, jeho tělo a jeho krása upoutaly mou pozornost. Byla jsem nervozní, pak vzplála jiskra,“ řekla už dříve webu AS.com. 

„Mám štěstí, že mohu být partnerkou nejlepšího fotbalisty všech dob. Když je na hřišti, prožívám nekonečné množství emocí. Je bezkonkurenční,“ doplnila hrdá partnerka. A Ronaldo? Ten také nedá na ženu svého života dopustit.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Rakovina štítné žlázy nebolí. MUDr. Stejskal popisuje jaké chyby lidé nejčastěji dělají a jak se nemoc projevuje.