Dcera z povolání utrácí desetitisíce denně. Starat se o sebe je prý práce sama o sobě

Roma utratí zhruba 2 000 000 korun za měsíc, platí to ale její rodiče (ilustrační foto)
  |   satira

Roma na svém profilu na sociální síti ukazuje svůj luxusní život a netají se tím, že je "dcera z povolání". Za všechno platí její rodina. Dívka denně utrácí přes 50 000 korun, dokonce má i lidi na česání vlasů.

Roma Abdesselam si na sociálních sítích získala stovky tisíc sledujících. Videa, která zachycují její životní styl, se zkrátka jen tak nevidí. Ten, kdo by si myslel, že je velmi dobře placená ve své práci, by ale byl na omylu. Roma je totiž dcera v domácnosti.

Její příspěvky zachycují, jak chodí na drahé procedury, na relaxační masáže a nakupuje drahé šperky u Cartiera. Někteří sledující si její příspěvky náramně užívají, další si ale myslí, že se povyšuje nad "obyčejné lidi", a dávají to v prostoru pro komentáře pořádně najevo. Zkrátka se jim nelíbí ta představa, že Roma žije život plný luxusu, ale nic pro to nedělá.

S tím ale samotná dívka rozhodně nesouhlasí. Podle Romy je totiž pro ženu prací na plný úvazek se o sebe starat, aby byla krásná. „Já nechápu, jak se o sebe zvládnou starat ženy, které pracují od 9 do 5, pro mě je starání se o sebe práce od 9 do 5,“ řekla pro The Sun.

Ačkoliv Roma nepracuje, je údajně každý den zcela vytížená. Ráno si nechává dovézt kávu, aby neztrácela čas, a pak se rychle nachystá na svou lekci v posilovně. Po posilovně si většinou zajde ke kadeřníkovi, aby jí upravil účes, a po obědě se schází se svými kamarádkami a společně jdou nakupovat.

Po vyčerpávajících nákupech oblečení, šperků a zkrátka všeho, čeho se jí zachce, si ještě rychle zacvičí, aby si rozproudila krev před večerním srazem s kamarádkami. Roma navíc neztrácí čas rutinními úkony a na většinu z nich si zkrátka někoho najme.

„Mě nebaví mýt si vlasy, to je hrozná práce. Já jsem si najala někoho, kdo mi vlasy několikrát za týden umyje a vyfouká,“ prozradila. To se sice může zdát zbytečné, ale u dívky s  nevyčerpatelnými finančními zdroji to zkrátka není problém.

Mytí vlasů je navíc jedna z těch nejmenších položek, za které rodiče dívky platí. Roma mimo jiné také každý rok utrácí několik milionů za nové oblečení, které si na sebe většinou vezme jen jednou. K tomu se ale přidávají drahé procedury a další "nezbytné" výdaje.

Za měsíc většinou utratí zhruba kolem 2 000 000 korun. Roma si ale pomalu začíná vydělávat prostřednictvím svých sociálních sítí, brzy si tak nejspíše bude schopna financovat svůj přepychový život sama.

 

@therealsahd

There was no point in this video

♬ original sound - Stay At Home Daughter

 

 

Zdroj: Daily Star, The Sun

KAM DÁL: Rodiče posadili vlastní dítě na koleje a odešli. Vše jen kvůli slávě na sociálních sítích.


Zdraví

Hobby