Krásná elektrikářka se stala hitem internetu. Zapózovala při práci a zahrnuly ji nabídky k sňatku

Isabelle svým zaměstnáním bourá stereotypy (ilustrační foto)
  |   zajímavost

Sociální sítě ovládla elektrikářka, která na svůj online profil sdílí momentky z práce a muži jí padají k nohám. Na TikToku si vysloužila tisíce věrných fanoušků, kteří se zkrátka nemohou dočkat toho, až zase přidá nějaké video. Nemá nouzi o pozvání na rande a dokonce ani o žádosti o ruku.

Isabell McGuire je expertkou v oboru, ve kterém dominují zejména muži. Živí se totiž jako elektrikářka. Právě proto se stala celebritou na sociálních sítích, které svými snímky a videi z práce vzala útokem.

Isabell navíc vzhledem připomíná spíše modelku, navlečená v zaprášené pracovní kombinéze tak v dobrém šokuje tisíce sledujících.

Blondýnka se snaží všem, kteří na její videa na sociální síti narazí, ukázat, že elektrikářem může být i holka. Není na tom vůbec nic zvláštního! Snaží se tak bourat zažité stereotypy o tom, že se tímto povoláním může živit jen statný chlap, a motivuje stovky žen po celém světě, aby se nebály jít si za svým vysněným povoláním dokonce i v případě, že je daný obor spíše pánskou specialitou.

Isabell si na sociálních sítích získala už přes 100 000 sledujících a jejich počty, zdá se, každým dnem rostou. Na svůj online profil přidává videa, jak při práci tančí do rytmu nejrůznějších písní v zaprášených pracovních kalhotách a prezentuje tak elektrikařinu jako práci snů.

Ukázalo se, že tančení na stavbě ve víru poletujícího prachu v zašpiněném pracovním oblečení je ideálním způsobem, jak získat partnera. Pod příspěvky mladé ženy se totiž objevily desítky pozvánek na rande a dokonce i nějaké žádosti o ruku.

„Vezmeš si mě?“ napsal pod video mladé blondýnky jeden ze sledujících.

„Nikdy jsem nezažil, že by pracovní kalhoty na někom vypadaly tak dobře,“ polichotil jí další.

„Myslím si, že nutně potřebuju elektrikáře,“ uvědomil si znenadání jeden z mladíků.

Nabídky k sňatku a žádosti o ruku ponechala Isabelle bez komentáře. U této elektrikářky jejím obdivovatelům tedy, zdá se, pšenka nepokvete.

Ti, co ji pozvali na večeři jen proto, aby jim přednostně spravila vypínač světla v obýváku, si tak mohou nechat zajít chuť.

 

@isabellmcguire0

 

♬ Tears Dry On Their Own - Amy Winehouse

 

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Žena se pokusila o nový sestřih, dopadlo to ale katastrofou.


Zdraví a styl