Patnáctiletá dívka popsala osm dní hrůzy: Zdrogovali ji a unesli, střídalo se na ní dvacet mužů. V Indii jeden z mnoha případů

Civilizovaný svět nechápe, jak je to možné
  |   zajímavost

Znásilňování a únosy na denním pořádku. V Indii se bohužel až příliš často dějí věci, nad kterými civilizovaný člověk nechápavě kroutí hlavou. Loni teprve patnáctiletá dívenka z města Jhalawar popsala osm dní hrůzy, které si zřejmě vůbec neumíme představit. Další je například třináctiletá holčička ve městě Lalitpur, teprve před pár dny pětatřicetiletá žena v Bhandara. Jen pár případů z mnoha...

Patnáctiletá školačka podle webu Daily Mail v roce 2021 tvrdila, že byla vystavena osmidennímu znásilňování od dvaceti mužů poté, co byla omámena. Byla přesvědčena, že si jde koupit školní tašku, místo toho skončila v parku nejen se svými kamarády, ale i s dalšími neznámými lidmi. Ti jí prý dali drogy a odvezli.

Policisté mimo službu

Dalších osm dní pak popsala jako peklo na zemi, kdy se na ní postupně střídali další a další muži včetně čtyř nezletilých chlapců. V souvislosti s tímto činem bylo zatčeno celkem osmnáct lidí. Web Daily Mail dále informoval o tom, že dva policisté ve vysokých funkcích byli postaveni mimo službu kvůli nedbalosti.

„Nic neudělali ani deset dní po činu,“ řekl po incidentu vyšetřovatel Sharad Choudhary. Ředitelka Výboru pro péči o děti Kaniz Fatimaová navštívila dům rodiny a odnesla si prohlášení samotné dívky i její matky. Případ, který se stal v roce 2021, však v Indii není až tak mimořádný.

Teprve před několika dny se odehrál případ údajného hromadného znásilnění v Bhandara v Maháráštře. Pětatřicetiletá žena měla být znásilněna třemi muži a nahá vyhozena do příkopu.

Indie hlásí mnoho podobných případů

Indie je bohužel podobnými případy známá. Řádí tam mnoho gangů, jejichž činy jsou nad chápání civilizovaného člověka. Web Daily Mail informoval také o teprve dvanáctileté dívce, která byla znásilněna, zavražděna a následně zpopelněna během dvanácti dní, kdy byli její rodiče násilím drženi mimo dům. 

V prosinci 2020 zase byla znásilněna žena pěticí mužů a pak údajně znovu policisty, když přišla trestný čin nahlásit. K děsivým zločinům mělo dojít ve městě Shahjahanpur v okrese Shahjahanpur v Uttarpradéši.

Letos se pak objevil další otřesný případ - když šla teprve třináctiletá dívka nahlásit znásilnění na policii ve městě Lalitpur v indickém Uttarpradéši, jeden z policistů ji měl také sexuálně napadnout.

Zdroj: Daily Mail, iDnes, IndiaToday

KAM DÁL: Kouďák byl v sitcomu Krok za krokem oblíbenou postavou, ve skutečnosti ho ze seriálu vyhodili kvůli násilí.