Reinkarnace existuje: Sestry se rodičům narodily dvakrát, ty mladší dokonale znaly život svých zemřelých sourozenců

Mohly se sestry Pollockovy vrátit ke svým rodičům v podobě svých vlastních mladších sester?
  |   zajímavost

Manželé Pollockovi přišli v jediný okamžik o dvě malé dcerky, které srazila zdrogovaná řidička. Tragický příběh měl ale ještě svoje pokračování, kterému můžeme – a nebo také nemusíme věřit, nicméně dívky se podle všeho ke svým rodičům vrátily. Jak je to možné a jak se jejich příběh tehdy odehrál? 

V květnu roku 1957 došlo v anglickém Hexhamu ke strašné tragédii. Sestry Pollockovy, jedenáctiletá Joanna a její mladší sestra Jacqueline tehdy přišly o život vinou řidičky, která se pod vlivem drog rozhodla pomstít na nevinných dětských životech za svůj zpackaný osud. Právě vinou svého životního stylu přišla o vlastní děti, které jí byly odebrány, a tak patrně usoudila, že ani další rodiče se nemají radovat ze svých potomků. Její šílený čin nepřežil ani kamarád dívek, který je toho dne doprovázel do kostela. 

Vypadalo to na rozvod

Naštěstí si většina z nás neumí ani představit, jaké hrůzy museli rodiče děvčat prožívat. Pak ale jejich matka znovu otěhotněla a v rodině nastaly rozpory. Zatímco otec Jan začal zničehonic svoji ženu přesvědčovat, že se dívky vrátí, jeho žena Florence o tom logicky nechtěla vůbec mluvit a považovala jej za pomateného. Snad se domnívala, že jde o pozdní reakci na smrt prvních dětí. Dokonce uvažovala i o rozvodu. 

Radost nebo zděšení? 

Pochybnosti o svém doposud nevyvratitelném přesvědčení, že se její muž pomátl, když mluví o novém příchodu Joanny a Jacqueline, získala Florence ve chvíli, kdy zjistila, že čeká dvojčata, což se v jejich široké rodině nikdy nestalo a pravděpodobnost, že se něco takového stane právě jí, byla tedy minimální. A přece se to stalo. Začátkem října roku 1948 porodila dvě dívky Jennifer a Gillian. Můžeme se jen dohadovat, zda byla matka více zděšena nebo potěšena, když si svoje novorozené dcery poprvé mohla prohlédnout. Dívky totiž měly mateřská znaménka, která se víc než nápadně podobala těm, která nosily také Joanna a Jacqueline. 

Narodily se dívky podruhé? 

Zatímco maličká Jennifer měla znaky podobné, jako dříve Jacqueine, tedy malé znaménko na boku a také jedno na čele, ta, která měla na tělíčku Gillian, zase jako by kopírovala znaménka nebohé Joanny. Může to být náhoda? Mnozí se jistě shodnou na tom, že jen velmi těžko. Navíc další příhody jen podporují snad šílenou myšlenku, kterou ale nejedno náboženství nabízí jako zcela normální, tedy úvahy o reinkarnaci. Skutečně se zavražděné dívky mohly ke svým rodičům vrátit v těle mladších sestřiček? 

Nepomohlo ani stěhování

Rodina se chtěla odstřihnout od prostředí, které pro ně bylo stále velmi traumatizující, a tak se odstěhovala do Whitley Bay, poměrně vzdáleného městečka. Jaké ale muselo být překvapení rodičů, když dívky jednoho dne začaly vyprávět o městě, které se nápadně podobalo Hexhamu. Čím více se ponořovaly do vyprávění, tím byl jejich popis míst i detailů v nich podrobnější a přesnější, ačkoliv v bývalém bydlišti svých rodičů nikdy nebyly. A tak se rodiče se svými dcerkami vydali na návštěvu Hexhamu, kde zažily neuvěřitelné překvapení. 

Znaly město, školu i „své“ hračky

Děvčata se ve městě pohybovala s naprostou přirozeností, bez problémů našla školu, kterou navštěvovaly jejich starší zemřelé sestřičky, od školy dovedly svoje rodiče na hřiště, dokázaly pojmenovat jednotlivé budovy a památky rodiště Joanny a Jacqueline. Pořád to nestačí, abychom připustili, že o světě a principech jeho fungování nevíme tak úplně všechno? Jak si tedy vysvětlíme, že ve chvíli, kdy rodiče před dívky vysypali krabici hraček, obě uměly pojmenovat panenky tak, jak jim říkaly jejich starší sestry, a hračky si rozdělily bez přemýšlení stejně jako ony. Může být i tohle náhoda, když s nimi dříve o jejich starších zemřelých sestrách nemluvili? 

Jak vy se díváte na možnost reinkarnace? Máte svoje zážitky, které by se tomuto podobaly?

Zdroj: mamamia, The vintage news

KAM DÁL: Stres poškozuje mozek, může za noční můry i psychické problémy. Lékař vysvětluje, kdy už máte problém