Získat hokejku vašeho oblíbeného hráče z NHL není tak těžké. Stačí mít chytrou ceduli

Dokonce i hokejové hvězdy si rády zahrají kámen, nůžky, papír
 

Švédský hokejista NHL Rasmus Dahlin dobrovolně přišel o hokejku poté, co uviděl ceduli jednoho ze svých fanoušků, který ho chytře vyzýval k tomu, aby zkusil štěstí v dětské hře. Rasmus si tuto výzvu nenechal ujít, ale bohužel prohrál a jeho hokejku nyní vlastní šťastný fanoušek.

Malý fanoušek se na hokejový zápas dostavil s cedulí, kterou si jeho oblíbený hráč zkrátka nemohl nechat ujít. Na ceduli prosil hokejistu Rasmuse Dahlina o to, jestli by si s ním nezahrál známou dětskou hru kámen, nůžky, papír. Dokonce na ni i nakreslil všechny pozice ruky, které jsou ke hře potřeba, aby jeho banner nešel přehlédnout. Vyplatilo se. 

Dahlin si jeho banneru všimnul a zastavil se u ochranného plexiskla. Celý návrh fanouška měl ale jeden háček. Na ceduli totiž bylo napsáno, že pokud vyhraje, tak mu hráč musí dát jeho hokejku.

Toho si nejspíš hokejista všiml, teprve až když k ceduli na bruslích přijel blíže, ale už z výzvy nechtěl vycouvat. Je ale také možné, že se mu prostě líbilo, jakou má jeho malý fanda kuráž, a možná i trochu doufal, že hokejku vyhraje. 

Když se hokejista na výzvu skutečně chytil, tak byl malý fanoušek u vytržení. Jeho nadšení z možnosti, že by si domů odnášel hokejku Dahlina, je tak obrovské, že na videu nelze přehlédnout.

Poté, co si všiml, že je hokejista připraven, položil banner a hra mohla začít. Nejdříve oba zvolili nůžky, poté papír a napětí se stupňovalo

Výsledek rozhodlo až teprve poslední kolo hry, kdy hvězdu porazil tím, že ruku zformoval do pěsti, tedy do "kamene", zatímco Rasmus opět zvolil nůžky. Hvězda NHL skutečně dodržela pravidla hry a fanouškovi, který na tribuně již slavil své vítězství, hodil hokejku

Z jeho výrazu je jasně vidět, že to je nejspíše jeden z nejlepších dnů jeho života.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NHL (@nhl)

KAM DÁL: Muž požádal lásku svého života o ruku, ale skončilo to fiaskem.