Pečete cukroví? Pak ho nezapomeňte přinést na Chvalský zámek, třeba vyhrajete!

Které cukroví vyhraje letos?
  |  

Chystáte se na to, že se letos opět vrhnete do pečení cukroví, nebo jste už dokonce začali? A co byste řekli tomu, abyste se se svými výtvory také pochlubili? Stačí se přihlásit do soutěže Chvála pečení, která se koná na Chvalské tvrzi v Horních Počernicích.

Máte nejkrásnější, nebo nejchutnější cukroví?

Soutěž se koná letos již popáté, a to za podpory počernické radnice. Zúčastnit se této soutěže může každý amatérský pekař, který se přihlásí buď telefonicky, či e-mailem, nebo osobně na recepci zámku, a to do 18. prosince, soutěž samotná proběhne 20. prosince. Soutěží se ve dvou disciplínách, o nejchutnější cukroví a dále pak o nejkrásnější cukroví.

 

Vítěz si nakoupí za 2000

Soutěžící nabídne porotě kolekci složenou minimálně ze 3 druhů cukroví v minimálním celkovém počtu 20 kusů, přinést je cukroví třeba v neděli 20. prosince. Soutěžící se může účastnit v obou kategoriích, nebo jen v jedné, zcela dle vlastního uvážení. Porota bude hodnotit Dojem kolekce, chuť, originalita a nápaditost, hodnotit budou zastupitelé za Počernice. Vítěz každé kategorie získá kartu na útratu v Hornbachu v hodnotě 2000 korun, každý soutěží pak dostane vánočku, od sponzora soutěže, kterým je místní pekařství.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru