Čeká nás horký víkend: Nejlepší tipy, kam vyrazit i s dětmi

Užijte si festivaly a zábavu s celou rodinou!
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Krásné počasí vás o víkendu donutí nesedět doma a někam vyrazit. Jaké nejlepší akce vás čekají a kde se zabavíte nejen vy, ale hlavně vaše děti? Tady jsou naše sobotní a nedělní tipy!

Celou zimu a celé vesměs propršené jaro jsme čekali na ten okamžik a už je to tady! Konečně je venku teplo. Deštníky můžeme o nadcházejícím víkendu klidně nechat doma a s sebou si vzít jen svačinku a pití. Byl by totiž hřích nevyužít krásných dní a neužít si spoustu zábavy s rodinou. Kam se vydat? 

Sobota

Pokud se rozhodnete jít za sportem, nesmíte vynechat Den sportu v Příbrami. Na Novém rybníku vás totiž čeká jedno velké sportoviště, na kterém si zdarma vyzkoušíte až 40 olympijských i neolympijských disciplín a to už stojí za to! Možná se však necítíte na nějaký velký pohyb a místo lítání oceníte, když se bude létat kolem vás. Vaše děti i partnera pak jistě nadchne Dětský modelářský den v Chrášťanech. 

Rychlost a styl, ovšem v trošku jiném kabátě, vás pobaví v rámci akce s názvem Kladenská veterán rallye. Že je toho na vás moc a vší té techniky máte už plné zuby? Nechte se bavit na oslavě dobrého piva ve Velkých Popovicích a večer si tu užijte koncerty. Zahraje totiž Děda Mládek Illegal Band, BUTY, Rangers – Plavci, Miro Žbirka nebo Wabi Daněk! V Kutné Hoře si uvědomíte, že život je krátký na trápení se, ale trocha umění vám nikdy neuškodí. 

Neděle

Slunce a květiny na překrásné zahradě? Jestli je tohle přesně to, po čem vaše srdce touží, tak neváhejte a navštivte Dobříš! Opožděný dětský den stihnete v Kutné Hoře, tedy pokud se odvážíte mezi piráty! Máte-li papouška nebo dřevěnou nohu, rozhodně splynete s prostředím.

Hudební festival Kmochův Kolín bude letos zdarma a užívat si ho můžete od pátku až do neděle! Máte rádi tradice a myslíte si, že by se měly dodržovat? Tak zapleťte vlasy a vydejte se na folklorní festival Mělnický vrkoč. Jestli nejste tak na tradice, ale zato toužíte uniknout z ruchu velkoměsta a poslechnout si skvělou hudbu, rozhodně zajeďte do Benešova na festival Letní lidé. Uvidíte, že nebudete litovat!