Žena se vdala za muže, který byl usvědčen z vraždy jejího bratra. Žádost o ruku byla dost šílená

Novomanželé měli svatební obřad na dvorku před ženichovým domem, dál totiž nesměl
 

Existuje spousta bizarních dvojic, tahle by ale dost možná získala pomyslnou zlatou medaili. Američanka se vdala za muže, kterého kdysi odsoudili za vraždu jejího bratra. Její manžel ale tvrdí, že čin nespáchal. Stejně podivná jako tento pár byla i žádost o ruku a celý obřad...

Žena v americkém státě Ohio se vdala za muže, který byl v 80. letech odsouzen za vraždu jejího bratra. Crystal Strausová a John Tiedjen se spolu začali vídat krátce poté, co mu napsala dopis, že mu odpouští za vraždu jejího bratra Briana McGaryho v roce 1987. Nyní si slibují věrnost, zatímco on je v domácím vězení a čeká na další soud.

Svatební obřad se tak musel konat na dvorku před ženichovým domem. Ženich dorazil i s vězeňským monitorovacím zařízením upevněným ke kotníku. Zajímavý doplněk.

Obvinění odmítá

„Já jsem jí na ten dopis napsal zpátky, že jsem to neudělal a že se má podívat na věci jejího bratra,“ řekl Tiedjen pro server News 5 Cleveland. „Neudělal jsem to, já věřím v Boha.“

Johna pustili z vězení 22. července poté, co mu byl slíben nový soudní proces. Policie v jeho případě opravdu našla nějaké nesrovnalosti. Ve složkách například chybělo několik policejních zpráv a fotografická dokumentace. To, jestli bude tentokrát shledán nevinným, ale není jisté.

Novomanželé si ale tu možnost, že by John šel zpátky do vězení, nepřipouští, už tak to prý mají dost těžké. Lidé jejich lásku prý nechápou a navíc nemohli ani vyrazit na líbánky. My to spolu překonáme. Nebude to lehké, ale zvládneme to,“ řekl pár pro zpravodajský server News 5.

Důkazy svědčí o vině

Policie si však nemyslí, že Tiedjenovo druhé soudní řízení bude mít pro novomanžele šťastný konec. Existují totiž důkazy, že John poprosil svého kamaráda, aby mu pomohl se zbavit zbraně, která McGaryho zabila. Tiedjenovi právníci se teď snaží dokázat, že McGary spáchal sebevraždu.

Bratr Crystal byl Johnovým spolubydlícím. Našli ho v jejich společném bytě s ránou po bodnutí a střelnou ránou do hlavy. Po velmi intenzivním výslechu tehdy Tiedjen podepsal prohlášení, ve kterém stálo, že svého spolubydlícího zastřelil v sebeobraně.

John Tiedjen později požádal Crystal o ruku přes telefon přímo z věznice.

Zdroj: New York Post

KAM DÁL: Nostradamus: Jaká jeho proroctví se již vyplnila? Čeká nás třetí světová válka?