Natálie Halouzková: Kvůli téhle nové roli pohřbila Mínu v seriálu ZOO. Sesadí z piedestalu Evu Burešovou?

V seriálu Dobré zprávy bude mít hlavní roli
  |   osobnost

Už brzy zamíří na televizní obrazovky nový seriál FTV Prima s názvem Dobré zprávy. V něm si zahraje mimo jiné vycházející hvězda Natálie Halouzková, která se divákům zapsala do podvědomí hlavně v seriálu ZOO, který stále běží na televizních obrazovkách. Je to pro ni dobrá volba, nebo bude ještě litovat?

Seriál ZOO je v současné době jedním z nejúspěšnějších projektů na televizních obrazovkách. Herci, kteří se v seriálu objevují, se těší obrovské popularitě. Osmnáctiletá Míša Pecháčková, která hraje jednu z hlavních postav Sid Novotnou, přiznává, že jí seriál změnil život a otevřel jí dveře do českého rybníčku celebrit.

Eva Burešová, která hraje Viky, soudcovu chůvu, dokázala nemožné, když ve druhém seriálu za sebou uchvátila diváky v hlavní roli, ačkoliv předtím zářila ve Slunečné. Z takového zlatého dolu však teď Halouzková odchází a jde do úplné novinky.

Míny bude konec

Podle zvěstí by měl být seriálové Míny, kterou Natálie Halouzková hraje, konec. Ještě před prázdninami se provalilo, že je Markovi, kterého hraje Štěpán Benoni, tak trochu nevěrná, navíc si od něj bere peníze na pomoc své mamince, které jí ale nikdy nepředala.

Ačkoliv to chvíli vypadalo, že jí to Marek odpustí a diváci zase budou mít důvod, proč se chytat za hlavu, nestalo se tak. Dokonce bude tvrdit, že chodí s Viky, aby tak zahnala soudce. Ale stejně jako v pohádkách, nakonec vše dobře dopadne. Zazvoní zvonec a Míny bude konec.

Začínala se Zuzanou Bydžovskou

Jak scenáristé postavu Halouzkové ukončí, se ještě neví, jelikož ale nemá žádnou z podstatných dějových linek, nepůjde o nic převratného. Ta má však velmi dobrý důvod, proč ze seriálu ZOO odchází. Čeká jí jedna z nejdůležitějších rolí její dosavadní kariéry. Jako malá se už dříve objevila v roli dcery Zuzany Bydžovské v seriálu Gympl. Právě tehdy ji prostředí uchvátilo.

Seriál Dobré zprávy dá divákům nahlédnout do zákulisního světa televizního zpravodajství. Hlavní roli dostala právě Natálie Halouzková, která si zahraje Báru Beránkovou. Parťákem jí bude rovnou jeden z našich nejkrásnějších herců Vladimír Polívka, představitel Ondřeje Tomana. 

Halouzková si zahraje stážistku

Natálie si zahraje vesnickou dívku Báru, která získá stáž v redakci Dobrých zpráv. Tím začne cesta ke splnění jednoho velkého snu. I díky ní diváci uvidí, co se v televizi děje, když jsou kamery vypnuté. Ústřední moderátorskou dvojici Dobrých zpráv si zahraje Sára Rychlíková a Jan Fanta. Trojlístek moderátorů doplní Karolína ze Slunečné coby Denisa Nesvačilová. 

Kmotrem seriálu Dobré zprávy je moderátorka CNN Prima News Klára Doležalová. V dalších rolích se představí Alžběta Stanková, Mirek Šimůnek, Tomáš Weber, Jan Komínek, Igor Chmela, Vojtěch Vodochodský nebo Míra Nosek. 

Nahradí Burešovou?

Pokud Natálie své role dobře využije, mohla by na televizních obrazovkách nahradit všemi milovanou Evu Burešovou. Ta se totiž právě v době, kdy se Dobré zprávy začnou vysílat, z veřejnosti pravděpodobně stáhne a bude se věnovat svým mateřským povinnostem. Navíc se objevují hlasy, které upozorňují na to, že je Evy už někdy až příliš.

Burešová je s kuchařem Přemkem Forejtem v očekávání svého druhého potomka, který by se měl narodit v následujících dnech. Pokud tak Natálie využije šanci, která se jí nabízí, má před sebou obrovskou budoucnost.

Zdroj: iprima.cz, ctidoma.cz

KAM DÁL: Tak šel čas: Eva Burešová oslavila 29. narozeniny! Přemek Forejt přišel s dojemným vyznáním.


Životní styl