Ondřej Sokol v nové vědomostní soutěži Superlov přichystal lovcům nelichotivé přezdívky

Superlov je spin-off soutěže Na lovu. A je o chlup lepší!
Zobrazit fotogalerii (6)
  |   zajímavost

Televize Nova už příští týden představí spin-off úspěšné soutěže Na lovu, která je snad ještě o chlup lepší! V roli moderátora se opět představí Ondřej Sokol, v patách je mu i známá parta lovců. Tentokrát se však soutěžícímu postaví společně – a záleží jen na hráči, na kolik lovců si troufne. Čím více soupeřů, tím více peněz. 

Nová vědomostní soutěž má geniální koncept. Lovci mohou nabídnout až milion korun. V prvním kole získá soutěžící za každou správně zodpovězenou otázku pět tisíc korun. Tím získává základ, který pak lovci navyšují. A hned v prvním díle bude veselo! Přinese nejen mnoho vtipných okamžiků, jejichž strůjcem bude z větší části už tradičně Ondřej Sokol, který je proslulý svým uvolněným moderováním. Také z lovců máte pocit, že se konečně dobře baví.

Ondřej Sokol si hned v prvním díle z lovců střílí

Důvodem může být, že už se zkrátka dobře znají. RNDr. Jiří Martínek, Ph.D., zvaný Doktor Vševěd, Mgr. Jakub Kvášovský opět jako Kalkulátor, Mgr. Dagmar Jandová jako Kvízová dáma, Mgr. et Mgr. Václav Slabyhoudek jako dobíraný pan Lišák a služebně nejmladší lovkyně Mgr. Viktorie Mertová jako Belladonna – tito už spolu dávno jezdí na dovolené, scházejí se nad skleničkou něčeho dobrého a trénují spolu znalosti. A na show je to zkrátka vidět. Dokonce je Sokol v prvním díle vtipně nazve trpaslíky – Povídálkem, Znesvětitelem a Stydlínem, kterým sekunduje zlá královna a Sněhurka. Komu patří jaká přezdívka? 

Tipneme si, že nepodobnější Sněhurce je Mertová, zlou královnou by potom měla být Dagmar Jandová, ta ale patří už dlouho k nejoblíbenějším lovcům. Často proto, že neví zkrátka všechno jako doktor Vševěd, a je díky tomu lidem o chlup sympatičtější. Na Stydlína tipujeme Lišáka, u Znesvětitele a Povídálka máme problém. Tipujeme, že druhým zmíněným je matematik Kvášovský, Znesvětitelem pak bude doktor Martínek. A možná oprávněně, je totiž vůbec nejobávanějším z lovců. Má ale skvělý smysl pro humor! To Kvášovský je oproti němu ve svém chování o trochu konzervativnější.

Podobnost s Vladimírem Čechem

Na Superlov je zkrátka radost pohledět. Tak trochu připomíná letitého favorita diváků, pořad Chcete být milionářem?, který moderoval Vladimír Čech. Po něm se na moderátorském křesle vystřídal také Martin Preiss, Ondřej Hejma nebo Marek Vašut. 

Soutěžící mají v prvním kole k dispozici tři nápovědy, stejně jako v Milionáři, navíc to nejsou žádné otázky ze zadní části encyklopedie. Hravě si můžete zasoutěžit i u televizních obrazovek a poměřit síly mezi rodinnými příslušníky. Show odsýpá, je zajímavá a všechno to spolu dobře funguje. 

Tipujeme, že bude ještě o chlup populárnější než její matička Na lovu. Na první díl se můžete podívat už teď na Voyo, na televizních obrazovkách bude od 4. března. 

Zdroj: TV Nova, wikipedia.org

KAM DÁL: Tajemství Julie Wandelt: Ztracená Madeleine McCann nebo lhářka? I kdyby říkala pravdu, bude to mít těžké.