Překvapení roku: Pepa ze Survivoru ve Výměně manželek! Snoubenka na něm po odvysílání nenechala nit suchou

V dalším díle se představí influenceři Pepa Kůrka a Angie Mangombe
  |   zajímavost

Ačkoliv ještě doznívají divácké reakce z drsné Výměny Zuzky a Petry, kde padla spousta ostrých slov, uživatelé sledující Voyo už teď ví, kdo se ve Výměně představí příště – Pepa ze Survivoru! Ještě před odletem do Dominikány si vyzkoušel život s náhradní manželkou Věrkou, která žije u polských hranic zcela jinak než obyvatelé Prahy. Mohla to být ostrá Výměna, ale světě div se – je to skoro krásná a dojemná pohádka o Popelce.

Pepa Kůrka, Muž roku 2016 a účastník Survivoru, s Angie Mangombe, účastnicí reality show LikeHouse, napjatě očekávají narození jejich prvního potomka. To není žádné tajemství. Přesto nám připravili velké překvapení, když se objevili v osmém díle Výměny manželek, který mapuje první dny, kdy Angie těhotenství zjistila! Zatímco jiné ženy si obvykle požehnaný stav nechávají několik prvních týdnů pro sebe – pro případ, že by se náhodou něco stalo – půvabná influencerka se ukáže na kameru i s těhotenským testem a prozradí i to, že uvažuje o potratu. K tomu ale, jak už víme, nedošlo a dvojici čeká krásné životní období.

Pohádka o Popelce ve Výměně manželek

Pepa Kůrka, který teď bojuje v kmeni Hrdinů, si před odletem ještě užil nějakou tu legraci ve Výměně manželek. A zřejmě si získá srdce nejedné divačky. Ačkoliv se ho Angie snažila shodit už v manuálu k Výměně, kde o něm řekla, že není chlap, nakonec je to ona, kdo ze všeho vychází jako závislák na telefonu, a navíc s mizerným humorem. Pepa je možná trochu svůj, a dokonce přizná, že flaška vína denně mu nedělá problém, nicméně z celé Výměny vychází nejlépe. Má smysl pro humor, je milý, o svou náhradní manželku pečuje a rozmazluje ji pražským životem, kde jídlo za osm stovek denně není problém. Angie se nakonec za svá „drsná“ slova omluvila, včera to ale vzala tak trochu zpátky.

Krátce po Výměně se na svém Instagramu rozčílila. O Pepovi prý řekla, že není chlap, protože ji ponížil v konverzacích, a on ze sebe dělá neprávem chudinku. Ujistila své fanoušky, že to nebude rozebírat do detailu, protože tu Pepa není, aby se bránil. Angie je prý dost dominantní a možná na něj občas šlape až příliš. Vytočená je prý ale doběla! Tak možná má ten Pepa štěstí, že bojuje tisíce kilometrů daleko… 

Zkušená Věrka, která doma denně pečuje o hospodářství a žije zcela jiným životem, ani jednou nepohrdne pražskou „smetánkou“, která žije focením, posilovnou a sociálními sítěmi. Příjemně se na to kouká. U většiny záběrů se člověk musí usmívat a nejraději byste Věrku na nějakou dobrou kávu pozvali také. Pepa ji vezme na kosmetiku, focení, do fitka, na box, ke kadeřníkovi… A Věrka sama přiznává, že konečně získává nějaké sebevědomí. Z Prahy se vrací jako znovuzrozená a nadšeně vypráví, že normální jídlo musela uvařit snad jen jednou. Deset dní s jiným partnerem se pro ni stalo lázeňskou procedurou, při které si perfektně odpočinula.

Třicet tisíc za jídlo a taxíky je standard

Celý kontrast, který je podstatou této Výměny, přináší mnoho vtipných situací. Třeba radost Angie, když nainstaluje svému náhradnímu manželovi Instagram a může si zase něco vyfotit. Občas to nutí diváka přemýšlet, kdy už je závislost na sociálních sítích škodlivá, a jestli Angie není náhodou tak trochu marnivá. Na druhou stranu nelze předpokládat, že pražská holka, která řídí svou vlastní firmu, bude umět oškubat husu, zabít prase a obstarat slepice. 

Humor Angie ale neopouštěl, tedy s výjimkou situací, kdy se zabíjela zvířata. To Angie obrečela. Hned dodala, že by jí pomohlo živé vysílání s fanoušky, aby jim to mohla říct, oni by jí vyjádřili podporu a zase by bylo dobře. Rozdílnost světa obou žen byla naprosto evidentní. Když známá influencerka prohlásila, že za objednané jídlo a taxíky utratí měsíčně 30 tisíc, náhradní manžel šokovaně přiznal, že to je celá jeho výplata. A zatímco Angie se hrozně těšila domů na indické jídlo, on se pro změnu těšil na manželčin vývar s játrovými knedlíčky. 

Jak to celé dopadne a co Výměna účastníkům přinese, můžete sledovat už teď na Voyo, nebo na Nově příští týden ve středu večer. Jisté ale je, že je to Výměna zajímavá, dojemná a je příjemné ji sledovat – konečně! 

Zdroj: TV Nova, Instagram

KAM DÁL: Zlatá labuť bez atmosféry a s moderní Dancingerovou: Kde jsou ta třicátá léta?