Ordinace v růžové zahradě: Diváci si vyprosili Čestmíra Mázla, Alena má ale jiného. Už ve čtvrtek na letišti!

Ani Petr Rychlý se nestal uznávaným byznysmanem
Foto: Profimedia
Čestmír Mázl je oblíbenou postavou
osobnost

To, o čem se dlouho spekulovalo, je konečně tu. Petr Rychlý, představitel milovaného Čestmíra Mázla, se vrací do ordinace. Jeho manželka Alena si však mezitím, co „nebyl mezi živými“, našla nového zajíčka, se kterým plánovala budoucnost. Jak tohle celé dopadne? 

reklama

Nechat zemřít jednu z hlavních postav je pro scenáristy vždycky risk. Tím spíš, pokud ho miluje snad každý divák, který se jim na seriál kouká. Jinak tomu nebylo ani u Čestmíra Mázla, který si za dobu, co televize Nova seriál vysílá, prožil své. Zemřelo mu například hned několik životních partnerek. I to ustál s úsměvem na tváří. 

V Mexiku měl Čestmír Mázl zemřít

Čestmír Mázl odletěl jako lékař do Mexika, kde měl být zastřelen. Jeho tělo se ale nikdy nenašlo, a tak diváci spekulovali, že by přeci jen nemusel být všem dnům konec. Televize dlouho o návratu oblíbeného hrdiny mlčela, teď se ale ukazuje, že vyslyšela přání diváků a Česťu vrací zpět.

V Mexiku měl sice zemřít, a dokonce několik očitých svědků potvrdilo, že jeho zranění byla smrtelná, pátrání po jeho tělu bylo ale bezvýsledné. A tak byl v České republice prohlášen za mrtvého. Takový krok nebyl pro jeho rodinu vůbec jednoduchý.

Vrací se jako někdo úplně jiný 

Jeho žena Alena, kterou hraje Michaela Badinková, mezitím musela dál žít svůj život v Kamenici, kde truchlila pro ztrátu manžela, stihla si ale najít i nového partnera, medika Ondru. Noční můry, ve kterých se jí Čestmír zjevoval, jí ale dlouho nedaly spát. I tyhle malé roličky, ve kterých se Petr Rychlý objevoval, diváky přesvědčili, že se zkrátka jednou vrátí. A měli pravdu.

Podle tiskové zprávy, kterou citoval server extra.cz, se ale Čestmír vrací úplně jiný. Prošel si těžkostmi, byl nucen vykonávat otřesné věci a rozesmátý se rozhodně nevrátí. Prožil obrovské trauma, a navíc se vrací k rodině, kde je nový muž. Petr Rychlý tak přiznává, že ho čekají úplně nové herecké výzvy, na které se opravdu těší. Ani v dalších dílech tak zřejmě nebude u Mázlů žádná romantická idylka, naopak. Pořádné drama!

Zdroj: extra.cz, televize Nova, Ordinace v růžové zahradě

KAM DÁL: Ordinace v růžové zahradě: Která z hereček má milionové dluhy a skončila v insolvenci? Dluží i Denise Nesvačilové.

reklama
#osobnost #čestmír mázl #petr rychlý #Ordinace v růžové zahradě #mexiko #smrt

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.