V seriálu ZOO už to zase žije: Viky vykopne z baru Sid, ta má ale jiné starosti. Vrací se jí Haďák

V seriálu je postava Sidonie Anny Novotné hlavní adeptkou na budoucí ředitelku rodinného podniku
Zobrazit fotogalerii (10)
  |   zajímavost

Seriál ZOO zažívá krušné časy. Postavy procházejí těžkým obdobím, Sid přišla o milovaného Haďáka, který hledá pravdu v Amazonii, ředitelské křeslo převzal Albert, který šikanuje každého, kdo se mu dostane pod ruku, a Karel Rokl se utrhl ze řetězu. Před lety, s kamarádkou své manželky. A vznikla z toho malá Stázka, čímž se celé tajemství provalilo. Obrátí se děj konečně k lepšímu?

Okamžik, na který všichni čekali, odhalil Goran Maiello, představitel Vojty Rokla, který se stále vyrovnává s tragickou smrtí manželky. Eva Burešová už je zpátky na značkách a znovu pěje v oblíbeném baru. Vyšoupla tak Sid, která ji po dobu její nepřítomnosti zastupovala. Zda se budou děvčata střídat, je zatím ve hvězdách, diváci ale změnu kvitují. Pravdou je, že Michaela Pecháčková měla těžkou pozici, když Evu při závěrečných písních vystřídala, fanoušci seriálu ZOO ale výběr náhradnice nakonec pochválili. Není divu. Herečka Michaela Pecháčková září v muzikálu Okno mé lásky a ke zpěvu má rozhodně blízko. 

Haďákův velký návrat

Na tiktokovém účtu agentury 2 MEDIA.CZ, která se o hvězdy seriálu stará, se píše, že se už znovu natáčejí milostné scény Anči a Haďáka. Takže zradu v podobě tajemství překonali? Anča neboli Sid si totiž neváhala po Adamově odjezdu nastěhovat domů fotografa Filipa, nadšeného jogína a vyznavače všech vesmírných zákonů, štěstí, optimismu a vyšší moci. Hraje ho perfektně Tomáš Klus, který je sám znám svou zálibou v meditaci a ezoterice. Mimochodem, Šimon Bilina, který Haďáka v seriálu představuje, má úplně stejný koníček. Není divu, že jsou tito dva ve skutečnosti dobrými přáteli. 

Zda Albert v ředitelském křesle vydrží, nebo se vrátí ředitelka Roklová, se zatím neví. V dnešním díle, který běží na televizních obrazovkách, bychom ale měli být svědky toho, jak Sid úspěšně dokončuje líhnutí. Její hypotéza tedy byla správná. Stázka s malým Matějem se ale ztratí, což Roklovy vyděsí k smrti. Charlie také pořád spřádá plán, jak pomoci Katce s útulkem.

Bude muset Sid zabojovat?

Pokud jde o Evu a Haďáka, budeme muset ještě pár dílů vytrvat, podle našich informací by se ale Eva Burešová měla v dílech objevit už během března, před kameru se postavila hned po Novém roce. Také Haďák už si brousí drápy na návrat. Zabojuje o svou Sid, nebo se nebude ani zlobit? A podlehne ta v mezičase ještě Filipovi, nebo počká na svou lásku?

Zdroj: seriál ZOO, TikTok, ctidoma.cz

KAM DÁL: Seriál ZOO: Viky se konečně probrala a přichází zklamání. Jako když si koupíte čokoládové vajíčko a chybí hračka.