Živí mě sex a baví mě to (pokračování rozhovoru)

Další čekání na...
19.01.2016 - 08:02  

Při slově sex za peníze se každému vybaví nejen lehká holka z ulice, ale hlavně peníze. Zvědavost, kolik si vydělá a kolik peněz jsou za to chlapi utratí, někdy zavítá až do oblasti fantazie. Kdo tuto službu využívá? Je to jen o sexu? Zde je odpověď.

(Začátek tohoto rozhovoru zde)

Monika byla velice sdílná a komunikativní milá dívka. Odpovídala bez přemýšlení jak co říci, a tak jsme se pomalu dostávali do větší a hlubší podstaty jejího, no řeklo by se podnikání v oblasti poskytování jistých služeb.

Finanční odměny za služby ale vše vynahradí. Nebo ne?

První výplata v klubu za měsíc byla 58 000 Kč. Bydlela jsem tam, jídlo bylo zadarmo i pití, takže to byl čistý příjem. Ale oproti příjmu v zahraničí je to směšně málo. Nejsou vzácné případy, kdy si v zahraničí za 10 dní vydělám i přes 190 000 Kč. Kurs EUR je v tomto skvělý.

Ví o tvé práci rodina a přátelé? Nebo si to necháváš pro sebe jako tajemství tvého života

Rodiče ne. Žijí z toho, že dělám v jedné zahraniční firmě a jezdím služebně po světě. Posílám jim peníze, aby to zvládli, protože starší lidé nemají v česku na růžích ustláno. Potom to ví můj dobrý kámoš od školky, se kterým jsem v kontaktu, jak osobně tak přes internet. Denně si píšeme, přes internet si povídáme co je nového. Ví o mně naprosto vše, chechtáme se tomu, co jsem s kým prožila a já mu jako málo komu doslova slepě věřím. Nikdy mě nepodrazil, nikdy toho nezneužil, a budeš se divit, nikdy mezi námi nic nebylo, krom pus na rozloučenou, ale kamarádské.

Jaký zásadní rozdíl vidíš mezi sexem s přítelem a mezi sexem za peníze, rozlišuješ to z hlediska prožitku, nebo máš sex ráda natolik, že je ti to jedno?

Sex miluji, bez toho by to nešlo, ale samozřejmě je to rozdíl. Sex s někým, kdo ti vstoupí do srdce je takový jakoby  jemný, dráždivý a těšíš se na něj. Záleží ti na vašem potěšení, tulení a podobně, víc se vždycky uvolníš a jenom si to užívám. Ale při sexu se zákazníkem za prachy je to profesionální, pořád jsem ve střehu, musím přemýšlet nad tím, co dělám, aby se mu to líbilo, je to takové bez doteku, předehry a strašně rychlé, prostě úplně jiné. Někdy když je to zezadu a on je skoro na vrcholu, já ho hlasitě podporuji a při tom myslím na to, co zítra koupím, co mám obstarat doma, zda vyprat, no to ale zná skoro každá ženská. My jsme prostě herečky.

Máš hodně zákazníků? Mladší, či starší

Mám jich pár desítek, neměním je, známe se do posledního detailu a vím o nich na to dost, abych si je vždy obtočila kolem prstu, aby byli spokojeni. Je to divné, ale všichni moji stálí klienti jsou ženatí.

Kdo vlastně jsou ti chlapi, co si tě tak hýčkají

Jsou to starší chlapi, kolem čtyřicítky. Jsou ženatí, ale už jim to po sexuální stránce nefunguje, ale podvádět nechtějí, tak si mě zaplatí. Jsou většinou strašně hodní, milí a pozorní. Většina je i třeba šťastná, když mě může taky udělat. Zvýší se jim jejich ego.  Jsou skvělí, jsou i v sexu rychlí, takže ideální. Potom to jsou takoví, které buď nebaví holku sbalit, nebo jsou zrovna po rozchodu, nebo jim prostě jen chybí sex. Poslední sorta, o které jsem ti už říkala, jsou takoví, kteří jsou prostě jen zaneprázdnění, třeba politici, podnikatelé a podobně. Jde jim jen o to, aby se v mé přítomnosti odreagovali od toho workoholismu, platí stejnou taxu i jen při procházce parkem, společném obědu či večeři, jakou by platili za sex. Ten už snad ohledně práce ani neznají.

Šlo ti někdy při práci společnice o život, nebo zda to bylo na hraně?

Musím zaklepat na dřevo, ale ne. Sice jednou nebo dvakrát se mi stalo, že mě klient měl snahu odtáhnout do zapadlé oblasti města, nebo jeden klient si všiml, kam dávám jeho finance za služby, a když jsem odešla pro pití, vyskočil z křesla, vzal je a práskl dveřmi. Ono u tohoto podnikání se musí myslet hlavně horem a ne dolem. Na to jsou holky s ulice. Žijí ze dne na den a vlastně vydělávají prachy pro pasáka, pro kterého jsou jen onuce.

Vedeš si nějaký deníček o tom, kolik jsi měla za měsíc klientů?

Píšu si to do deníčku, ale to číslo nepovím. Asi by ses divil.

Přemýšlíš někdy o budoucnosti, co bude?

Občas ano, ale to je ve hvězdách, zařídím se až v konkrétní situaci. Dnešní doba je chaotická a neví se předem ani minuta co bude. Rozhodně ale nechci být závislá na hypotékách, půjčkách, dělat někomu poskoka doma a nechat si na hlavu doslova víš co… jenom proto, že mi finančně pomáhá ve společné domácnosti. Toho je v Česku a nejen tam, hafo.

(Závěr tohoto rozhovoru)

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru