Živí mě sex a baví mě to (závěr rozhovoru)

Nejistá to investice.
20.01.2016 - 08:28  

Každá práce má své stinné, ale i kladné stránky. Erotika a sex obzvlášť. Přesněji to pochopit a podívat se pod pokličku, kterou se každý z nás bojí nadzvednout, nám dala Monika. O to větší je zvědavost dozvědět se více.

Hovor se pomalu blížil ke konci, i když bychom si rádi povídali snad až do rána. Jak Monika řekla v začátku tohoto rozhovoru, mít šanci si otevřeně popovídat s někým, koho to zajímá, a nedělá přehnané závěry, je pro ni duševní relax. Jenže Monika ten čas už navíc neměla. Letěla ihned po rozhovoru do daleké ciziny, kde už na ni čekal někdo, komu bude dělat společnost na sympoziu. Hlavně v noci.

Nebojíš se, že i když s tím jednou skončíš, potáhne se to s tebou celý život?

Já tohle dělám proto, abych si mohla koupit byt, auto a další věci za moje vydělané peníze. Ostatní peníze si šetřím a rozhodně si na ně nezvykám. Tohle beru jako rychlou cestu, jak si koupit to, co chci, a splnit si pár přání, nic víc. Až se doopravdy zamiluji a budu mít rodinu, tak tohle bude už minulost. Budu zkrátka normálně žít.

Doporučila bys tuto práci dalším dívkám? Co bys jim poradila do začátků?

Ano, doporučila. Když na to máte žaludek, tak proč ne. Ale taky bych radila si to všechno nejdříve dobře promyslet, zvážit všechna pro a proti, protože pak už to zpátky vzít nejde. A do začátku bych poradila být sama sebou a nikdy se neměnit a hlavně nezpychnout. A nenechat se zkazit penězi, protože nejvíc zákazníků chce přirozené inteligentní slečny, které se k nim nechovají jako k někomu, kdo zaplatí a snad brzo vypadne. Prostě být milá, to je recept na úspěch.

Často cestuješ do zahraničí, i když máš své bydlení v Německu, ale i zde v Čechách u rodičů. Vybíráš si lokality na služby sama? 

Jsem pořád někde pryč. Je to vlastní iniciativa, hlavně kvůli lepšímu finančnímu ohodnocení. Miluji let letadlem hlavně delší trasy. Dokonale se odladím od denních povinností, vypnu myšlení a relaxuji.

Stihneš si zahraničí užít a mít tam svůj vlastní program?

Když někde jsem, tak celý den je v režii klienta, co on vymyslí, podnikne, rozhoduje, kam půjdeme. Takže vlastní program nehrozí, a tak většinou z města moc nevidím.

Vadilo by ti, kdyby jednou tvoje dítě dělalo to stejné, co ty?

Těžko říct, ještě děti nemám, ale momentálně by mi to asi nevadilo. Když by to byla reálná skutečnost, fakt nevím.  Ale budu se snažit žít a vychovat a zajistit rodinu a moje dítě tak, aby nikdy nemělo důvod tohle dělat… I když člověk neví nikdy, co kdo za čas uděla a z jakého důvodu.

V jakých cenách se dnes v zahraničí pohybuje hodinová sazba?

Je to různé. Dle klientely, ale i rychlosti, jak jsou chlapi nadržení. Normálka klasický průměr v základu je 110 euro na půl hodiny a hodina 200 euro. Příplatky za anál od 50 euro výše a za polykání 50 euro. Například taxy u společnic za doprovod na firemní večírky u stolu bez jakéhokoliv sexuálního návrhu jsou ve výši 500 EU. Taxi doveze, taxi odveze.

Nebojíš se pohlavních nemocí?

To není problém, protože vše probíhá s kondomem, popřípadě když si nastudujete pohlavní nemoci, tak zjistíte, jak můžete poznat příznaky, popřípadě zjistíte, jak zabít bakterie té nemoci. Například HIV umírá při 60 stupních, tak se pak stačí akorát trošku opařit ve sprše a je to. Stálou klientelu, kterou mám, si můžu nenápadně ověřit, jak jsou na tom po zdravotní stránce. Rodina, prostředí, kde a jak se pohybují, no a když si začnete něco i s lékařským personálem, který je má na starost, máte zaručené informace, zda použít kondom, nebo jet na ostro.

Dokážeš si představit, že bys při této práci přišla do jiného stavu?

Myslela jsem na to už mnohokrát. Vůbec nevím. Řeším situace, když nastanou, a ne, co by kdyby. To je pak cesta na palici. Ale kdybych si dítě nechala, tak udělám vše pro to, aby mu otec zajistil budoucnost.

Souhlasíš s tím, že i s malým Kašpárkem se dá zahrát velké divadlo?

Super otázka. Co se práce týče, tak tam je to jedno, protože všechnu hru režíruju a odehraju já. A v běžném životě si myslím toto. Pokud chlap není dřevo, není línej, tak je jedno, co má v kalhotách, ale pokud dřevo je, tak mu ani pořádný šašek nepomůže.

Je něco, co bys ráda sdělila všem, komu dám přečíst naše povídání?

Ale jo, nikdy neodsuzujte ty holky a ženský, co to dělají. Nejste v jejich kůži, nevíte, co je k tomu vede, a vězte, že jen peníze, prachy hrabat, o tom to není. Je to pokus se vymanit z toho kolotoče šetření, škudlení každé koruny a možnosti si koupit něco, co se nám doopravdy líbí, a nemusíme řešit cenu, nebo se modlit, aby byly slevy. Chlap se vykašle na ženskou, které udělá dvě tři děti, nechá ji zadlužit a odejde. Co má ona dělat, aby vše utáhla? Podporu? HA HA HA. Pracovat za 10 – 12 tis. na směny? Klepat se strachy každé ráno, jak se spolupracovníci vyspí a s jakou náladou přijde nadřízený, kterému třeba večer nepodržela ta jeho? Děkuji, tohle rozhodně ne.  A co pak děti? Kdo jim pohlídá a obstará ta malá stvoření? Vedoucí provozu či nadřízení? Nikoho ty ženy a jejich problémy nezajímají.

Každý z nás dělá to, pro co se rozhodl. Důvod ostatní nevědí, neznají, ale moc rádi soudí. Berme to jako běžnou součást našeho života. Když je poptávka, je i služba. Takže za vše může, je zdrojem a tento obor podporuje kdo?

CHLAP

(První část rozhovoru)

(Druhá část rozhovoru)
 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru