Muž se chtěl na rande zkrášlit samoopalovacím krémem. Se svou milou už se nikdy nesetkal

Při aplikaci samoopalovacího krému se rozhodně nedoporučuje překračovat doporučenou dobu působení
Zobrazit fotogalerii (3)
  |   zajímavost

Darren (48) toužil zapůsobit na svou novou vyvolenou a konečně navázat partnerský vztah. Rozhodl se, že když se na rande trochu zkrášlí samoopalovacím krémem, bude mít větší šanci. Opak byl ale pravdou. Jeho milá, se kterou se už nikdy nesetkal, si ho na sociálních sítích zablokovala.

Darren (48) se snažil o to, aby na svém rande vypadal co možná nejlépe. Rozhodl se tedy vyzkoušet samoopalovací krém, od kterého si sliboval lehký bronz, který mu dodá svěží a odpočatý vzhled. Toho se ale bohužel nedočkal.

Muž si totiž namazal přípravek na obličej a usnul, což nebylo zrovna ideální. V momentě, kdy se probudil, si uvědomil, že je zle.

Po odstranění krému se pořádně vyděsil. Obličej mu totiž ztmavl hned o několik odstínů a vypadal, jako by strávil několik měsíců pod rozpáleným sluncem v saharské poušti. Jeho kůže nejen ztmavla, dokonce i lehce změnila odstín do oranžova.

Tento zkrášlovací trik údajně odkoukal od svého souseda, kterého teď nejspíš proklíná. Darrenovi totiž na odstranění samoopalovacího krému z obličeje moc času nezbylo, na rande se chystal hned druhý den.

Údajně se snažil si obličej hned několikrát opláchnout, ale nic se nestalo. Poté se zkusil zeptat i několika svých sousedek, jak se podivného odstínu zbavit, ani ty mu ale nepomohly. Dokonce i po sprše stále vypadal jako pomeranč.

V den D se rozhodl rande odložit a ženě, se kterou se měl setkat, se přiznal s tím, co se mu přihodilo. To byla ale další chyba. Jeho potenciální partnerka si ho totiž okamžitě poté zablokovala.

Paruka a klobouk

Darrenovi však nehoda se samoopalovacím krémem způsobila ještě celou řadu dalších problémů. Nechtěl totiž, aby ho po cestě na nákup poznal nějaký známý či kamarád, a proto si pořídil převlek. Ven několik dní vycházel jen s parukou a kloboukem.

Pak si ale řekl, že něco takového se zkrátka může stát každému, a rozhodl se se svým fiaskem alespoň pobavit sledující. To se mu rozhodně povedlo, jeho příspěvek o ospalém samoopalování se stal hitem.

Nyní už zbývá jen počkat, až mu opálení z obličeje zmizí samo. Je ale možné s jistotou říct, že Darren už samoopalovák nikdy nepoužije.

 

@dazza_bigdogbenidorm Joke of the day #benidorm #holiday ♬ original sound - Dazza_bigdogbenidorm

 

 

Zdroj: Daily Star, TikTok

KAM DÁL: Ženě natekla hlava do obrovských rozměrů po běžné kosmetické proceduře. Dejte si pozor, vzkazuje.