Muž si na čelo vytetoval oko, měl k tomu speciální důvod. Prý by ho měli všichni následovat

Mladík prozradil, že jeho tetování je pro něj "zkratkou k osvícení" (ilustrační foto)
  |   zajímavost

Mladík s obrovským okem uprostřed čela ve videu, které sdílel na sociální síti, vysvětlil, že se pro toto tetování nerozhodl jen tak. Údajně mu pomohlo hned v několika směrech a vysvětlil, proč by si ho na čelo měli vytetovat i jeho sledující.

Mladý muž na svém profilu na sociální síti zveřejnil příspěvek, kterým své sledující naprosto šokoval. Ve zveřejněném videu totiž ukázal své nové tetování, šlo o obrovské tmavé oko přímo uprostřed jeho čela.

Mladík, který na sociální síti TikTok vystupuje pouze pod svým uživatelským jménem, na svém profilu dává jasně najevo, že se věnuje spiritualitě a všemu, co k tomu patří. Údajně dlouho hledal způsob, jak se zbavit nepříjemných pocitů, který nakonec přece jen našel. Je jím údajně právě jeho nové podivné tetování.

V příspěvku prozradil, že si oko na obličej vytetoval, protože už nechtěl žít ve strachu. Jeho "třetí oko" mu prý pomohlo dostat se do stavu osvícení.

„Možná se ptáte, proč jsem si nechal vytetovat oko na čelo, Je to kvůli té věci, kterou dělám, říká se tomu sebevražedné žití. Už mě nabavilo žít ve strachu, nejistotě, úzkosti a bez sebevědomí,“ svěřil se mladík a naznačil, že mu tetování pomohlo vyrovnat se s jeho psychickými problémy.

"Každý den pro mě bylo docela bolestné existovat. Takže jsem se rozhodl, že se nevzdám. Teď budu mít alespoň radost ze života,“ uvedl.

Ve videu prozradil mimo jiné také to, že si chce vzít půjčku na 50 000 dolarů, tedy v přepočtu více než 1 200 000 korun, aby mohl vzít lidi na nákupy a učit je o spiritualitě. Video mladíka se na sociální síti stalo hitem, viděly ho desetitisíce lidí. Mladému muži se ale "bohužel", soudě podle komentářů pod videem, nepodařilo přesvědčit jeho sledující, aby si také vytetovali obrovské oko doprostřed čela.

Místo toho se o něj lidé, kteří na video narazili, začali bát. Několik z nich naznačilo, že mladík nejspíš není psychicky úplně v pořádku.

„To, že nemrkáš, je známkou disociace. Nejsi sám sebou, člověče, zamysli se nad tím a něco s tím udělej,“ objevilo se pod příspěvkem.

On přeskočil všechny kroky a šel rovnou za osvícením,“ vysmíval se spirituálnímu nadšenci jeden ze sledujících.

Rozhodně si neber půjčku,“ poradil mladíkovi jeden z komentujících.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Pacient si myslel, že má "pivní břicho", bylo to ale něco mnohem horšího.