Novodobý Nostradamus: Předpověděl smrt královny, nyní varuje před "nukleární apokalypsou"

Brazilec na sociálních sítí varuje před zkázou světa vlivem nukleárních zbraní
  |   zajímavost

Brazilec, který má údajně věštecké schopnosti podobné těm Nostradamovým, varuje před zkázou světa. Jeho dar vidět budoucnost údajně potvrdila mimo jiné předpověď smrti královny Alžběty II.

Athos Salomé (36) z Brazílie údajně předpověděl kromě smrti Její Výsosti královny Alžběty II. také pandemii koronaviru a dokonce i některé podnikatelské počiny amerického inženýra a vizionáře Elona Muska.

Jaderná apokalypsa

Nyní varuje před hrozící jadernou apokalypsou. Athos totiž tvrdí, že 3. světová válka již začala, a to ruským útokem na UkrajinuNyní varuje před blížící se "nukleární apokalypsou", kdy bychom ji měli ale čekat, neprozradil. Na jeho sociálních sítích se v prostoru pro komentáře čím dál tím častěji objevuje ostrá kritika. Někteří lidé se totiž domnívají, že jde pouze o šarlatána, který se snaží pomocí svých děsivých proroctví zviditelnit.

To ale Athos rázně odmítá. Má prý cikánské předky, do jejichž kultury věštění budoucnosti neodmyslitelně patří. Navíc prý jeho předpovědi nedávno prošly technickou analýzou, která prokázala, že nejde pouze o trik, a muž má tak údajně skutečně dar od boha.

„Nepovažuji se za věštce, nevěřím tomu,řekl Athos pro Daily Star.

„Začal jsem pomalu, ale jistě dokazovat pomocí vědy, že jsou moje schopnosti skutečné. Před několika měsíci jsem sepsal seznam svých proroctví a nechal ho projít technickou analýzou. Bylo prokázáno, že nejde jen o laciné triky,“ pokračoval.

Athos si údajně uvědomil, že má nejspíše dar shůry, již v útlém věku. „Ve 12 letech jsem si uvědomil, že jsem jiný než ostatní lidé. Už tehdy jsem byl mnohem citlivější na události, nad kterými jsem neměl žádnou kontrolu,“ uvedl.

Údajně se mu poté začaly zjevovat vize, když ale vyprávěl o tom, co se podle něj stane, začal o sobě pochybovat. Nebylo mu totiž jasné, jak přesně se o tom, co ho v budoucnu čeká, dozvěděl. Nakonec se ale jeho vize staly skutečností.

Athos nepochybuje o tom, že jeho prorocké schopnosti pocházejí od boha a že je má proto, aby mohl varovat lidstvo.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Co by se stalo, kdyby byly odpáleny všechny atomové zbraně na světě.