Na pouličních festivalech jídla si pochutnáte a načerpáte inspiraci k vaření

Kdo by se rád dobře nenajedl? Bohužel, v českých restauracích to rozhodně není pravidlem. Pokud chcete také načerpat inspiraci k vaření, vydejte se na pouliční festivaly jídla, kterých je stále více! 

30.09.2015 - 12:00  

Na ulici se najíte nejlépe

Na pražských ulicích to žije! Pokud si chcete skutečně  pochutnat, určitě se sem vypravte na některý z pouličních festivalů, který představuje nejrůznější národní kuchyně. Jde o pokrmy většinou připravené z kvalitních a čerstvých surovin, za které byste jinak v restauracích zaplatili nemalé peníze. Na pouličních festivalech máte většinou na jednom místě velký výběr a ještě se můžete inspirovat pro své vlastní vaření.

 

Vaření, které by ocenil i Zdeněk Pohlreich

Kvalitním vařením ožívá například prostor před klubem Cross nedaleko stanice metra Nádraží Holešovice, kam jsme se vypravili nedávno i my. Na poslední letošní akci jsme si zde pochutnávali například na ústřicích, na korejském suši, na srnčích burgerech, na brazilských rybích specialitách nebo na pohankových palačinkách, či čerstvém kokosu, papáje a dalším exotickém ovoci. Podívejte se do fotogalerie a určitě se vám budou sbíhat sliny. O tom, kam můžete za kvalitním vařením vyrazit v nejbližších dnech vás budeme již brzo informovat.

Klíčová slova: