Na pouličních festivalech jídla si pochutnáte a načerpáte inspiraci k vaření

 

Kdo by se rád dobře nenajedl? Bohužel, v českých restauracích to rozhodně není pravidlem. Pokud chcete také načerpat inspiraci k vaření, vydejte se na pouliční festivaly jídla, kterých je stále více! 

Na ulici se najíte nejlépe

Na pražských ulicích to žije! Pokud si chcete skutečně  pochutnat, určitě se sem vypravte na některý z pouličních festivalů, který představuje nejrůznější národní kuchyně. Jde o pokrmy většinou připravené z kvalitních a čerstvých surovin, za které byste jinak v restauracích zaplatili nemalé peníze. Na pouličních festivalech máte většinou na jednom místě velký výběr a ještě se můžete inspirovat pro své vlastní vaření.

 

Vaření, které by ocenil i Zdeněk Pohlreich

Kvalitním vařením ožívá například prostor před klubem Cross nedaleko stanice metra Nádraží Holešovice, kam jsme se vypravili nedávno i my. Na poslední letošní akci jsme si zde pochutnávali například na ústřicích, na korejském suši, na srnčích burgerech, na brazilských rybích specialitách nebo na pohankových palačinkách, či čerstvém kokosu, papáje a dalším exotickém ovoci. Podívejte se do fotogalerie a určitě se vám budou sbíhat sliny. O tom, kam můžete za kvalitním vařením vyrazit v nejbližších dnech vás budeme již brzo informovat.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru