Mošt si můžete vyrobit také v rámci odpoledne pro rodinu v Mum

Naučíte se, jak zpracovávat úrodu bez chemie
  |  

Nevíte co se sobotním odpolednem? Rodinné centrum Mum v Horních Počernicích v ulici Mezilesí 2058 vám nabízí, abyste zde strávili odpoledne, dozvěděli jste se něco o tom, jak uchovat cenné vitaminy a ještě si zde můžete nechat vyrobit skvělý mošt!

Ochutnávka zaručena

Odpoledne Dary podzimu na našem stole se koná v sobotu 17. 10. od 15 do 17 hodin a jedná se o „Zábavné odpoledne pro celou rodinu, které obohatí váš den i jídelníček!“ Budete si zde moci vyzkoušet tradiční postupy, jak uchovat ovoce a zeleninu, aniž byste museli použít nějaký přídatný prostředek třeba na bázi chemie. Takto uchované ovoce a zeleninu budete moci i ochutnat.

 

Vyrobte si vlastní mošt

Podle toho, které suroviny budou zrovna dostupné, vás čeká moštování jablek, nakládání zelí, nebo sušení ovoce. Ostatně mošt si zde můžete nechat vyrobit i z vlastních jablek, a to zcela zdarma, pouze v ceně vstupenky, která činí 30 korun pro celou rodinu. Nezapomeňte však, abyste si donesli vlastní nádobu na mošt.

 

O tom, kde si můžete nechat připravit mošt, jsme vás již na našich stránkách informovali. Zajít můžete třeba do Újezda, nebo do dalších moštoven. Také jsme pro vás připravili rady, jak sušit ovoce.