Přijďte si vyrobit vánoční ozdobu. V neděli 22. listopadu do Počernic

Výstava naladí adventně...
Zobrazit fotogalerii (4)
  |  

Chcete mít letos skutečně originálně ozdobený stromeček? Co byste řekli na to si ozdobu sami omalovat? Právě to se nabízí v neděli 22.listopadu ve stodole Český statek v Dolních Počernicích.

Advent je tu za týden...

Vánoce se nezadržitelně blíží, advent začíná již za týden. Nejvyšší čas se tedy vánočně naladit, zkusit zvolnit a adventní čas si skutečně užít. Začněte třeba tak, že si pořídíte vlastní vánoční ozdoby. Pokud přijdete od ráno devíti hodin až do pěti hodin odpoledne do stodoly Českého statku v Dolních Počernicích, ocitnete se v pravém vánočním ráji. Najdete zde totiž obrovské množství nejrůznějších adventních věnců, tradičních i netradičních, svícny, ozdoby… Vše od zahradnictví Dobeška z Hradišťka u Prahy, které tuto vánoční akci pořádá.

 

Na stromeček originální ozdobu, děti se vyřádí také

Právě zde si ale budete moci zakoupit obyčejnou vánoční ozdobu, kterou si pak můžete domalovat podle svého gusta. Připraveny budou jak jednobarevné vánoční ozdoby, tak veškeré malířské potřeby. První den jsme zde zastihli paní Vlaďku s dětmi: „Tohle je přesně ta pravá akce ještě před začátkem adventu,“ usmívala se: „Je skvělé, že si to tu užijí i děti a ještě si domů přineseme originální ozdoby, které nikdo jiný na stromku nemá!“ 

 

Jak si vyrobit adventní věnec

Chcete si vyzdobit okolí vašeho domu


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru