Proč vraždit stromečky? Letos si ho půjčte!

Proč vraždit stromečky? Letos si ho půjčte!
Zobrazit fotogalerii (5)
 

Také říkáte, že Vánoce bez živého stromečku nejsou ty pravé? A co byste řekli tomu, obejít se letos bez toho, aby právě kvůli vám letos jeden stromek zahynul? Je to jednoduché, prostě si ho půjčte! Ale neváhejte, o službu je obrovský zájem!

Objednáte pomocí internetu a před vánoci ho dovezou

Stromeček si objednáte prostřednictvím internetu, kde si také vyberete konkrétní stromek v katalogu. Na stránkách pronajemstromku.cz se katalog spouští už v neděli 29. listopadu v 18 hodin. Pokud chcete stromeček touto cestou, buďte skutečně připraveni u počítačů, neboť minule se po stromkách zaprášilo okamžitě! Stromek vám dovezou od 19. do 23. prosince, a to právě z důvodu, toho, aby stromek přežil. Stromek vám tedy dovezou živý, s kořeny, přesto by neměl být příliš dlouho ve vytopené místnosti, maximálně deset dnů. Což je přesně ten čas od vánoc až do Tří králů, kdy by se měl správně stromeček schovávat.

 

Se špičkou opatrně

Stromek si můžete pochopitelně ozdobit, ale šetrně, abyste stromku neublížili. Hlavně je třeba dát pozor na špičku stromku. Na špičku byste neměli umísťovat klasické železné, nebo skleněné ozdoby, abyste ji příliš nezatížili. Nejlepší je použít třeba ozdoby z přírodních materiálů, například ze slámy. Stromek musíte zalévat každý třetí den, nesmí být přelitý, ale také ne suchý. Dále byste měli rosit větvičky vodou. Dva dny, než stromek odvezou, byste neměli zalívat. Stromky, které vrátíte, najdou uplatnění třeba v nemocnicích, ale i na zahradách a vás tak může hřát u srdce, že bude stromek žít i nadále!  

 

Chcete se inspirovat při výrobě adventních věnců?

A kam se vypravit na rozsvěcení stromku?


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru