10 NEJ míst, kde si ve Středočeském kraji užijete sex v přírodě

Sex venku začíná být s pěkným počasím aktuální..
Zobrazit fotogalerii (8)
  |  

Uvažujete, co dělat s partnerem o víkendu? Co takhle vyzkoušet něco neobvyklého, dobrodružného a velmi zábavného? Přesně o tom totiž sex venku je. Jakmile to jednou vyzkoušíte, už se nikdy nebudete chtít nechat zavřít jen do ložnice.

Sex na veřejnosti může být dost vzrušující záležitostí. Změna prostředí svědčí všem a se začínajícím teplým jarem je právě erotická návštěva jakýchkoliv prostor mimo váš domov žádoucí.

Dva kroky, které musí sexu venku předcházet

Prvním krokem je zjistit to, jak se na takovýto sex tváří váš partner. Zkuste venku jen zmínit, že ho "chcete" tady a teď. Pokud se bude tvářit pobouřeně, je asi jasné, že tohle nebude jeho šálek kávy. Pokud už jdete do akce, je lepší věci neříkat příliš dopředu, abyste cestou "nevyměkli" a nevzdali to ještě před začátkem.

Nutné je i brát ohled na ostatní, nejspíš byste nechtěli byt viděni dětmi nebo zatčeni policií. Všude se navíc pohybuje množství lidí, kteří sexu venku nefandí a klidně na vás policii zavolají. Zní to jako vzrušující dobrodružství?

Tip: Pokud vás sex v přírodě láká, ale nechcete skončit na antibiotikách, přečtěte si článek o sexu v přírodě. Dozvíte se na, co si dát pozor i jak se na společný zážitek v lůně přírody připravit.
 

  • Na loďce uprostřed Havrasu na Benešovsku

Zkuste si vyrazit na kvalitním nafukovacím člunu či na loďce se svým partnerem na vodní plochu Havrasu. Houpavý pohyb plavidla vás inspiruje. Pozor si dejte na rybáře, kteří mohou chytat podél vody a samozřejmě zkuste zvolit den, kdy si nepřijdou zaplavat rodiny s dětmi. Sex přímo ve vodě rozhodně není doporučen, protože hrozí infekce.

  • V lese u Kostelce nad Černými lesy

Pokud nezapomenete na sprej proti klíšťatům, mohlo by to být příjmné dobrodružství. Zkuste si vybrat místo nebo alespoň čas, kdy se les nehemží houbaři. Nechte se opřít o kmen stromu (doporučujeme spíše platan nežli smrk s drsnou kůrou).

  • Posedy v Kolíně

Idálním místem pro sex venku je i myslivecký posed. Zkuste zvolit ten nejpevnější, neopírat se celou vahou o stěny, které nemusí být pevné. Překvapivě hodně posedů kolem Kolína je příjemně zastřešených a opatřených stěnami. Užijte si relativního soukromí, dříve, než se přijde podívat myslivec.

  • Šatny na Kutnohorské plovárně

V rámci převlékání z plavek a do plavek se dá zážitek z koupaliště udělat ještě zábavnějším. Hluk na koupališti přehluší vaše vzdychy a když vyjdete z kabinky postupně, nikdo si vůbec ničeho nevšimne.

  • Městská pláž Černošice

Na pláž je idální vyrazit brzo ráno nebo počkat do pozdního večera, kdy už je jasné, že vás nenavštíví místní děti. Výhodné je vzít si s sebou velkou deku, protože jinak se vám písek dostane všude. Po akci zůstaňte nazí a dejte si koupel, zážitek se tak ještě prohloubí.

  • Park Háje Slaný

Lavička v parku je ideálním místem, pokud vychytáte tu správnou hodinu. Pozor si dejte na městské strážníky, protože ti nemají velké pochopení. Ideální bude mít na sobě sukni nebo šaty a své oblečení úplně neodkládat.

  • Veřejné toalety v Mladé Boleslavi

Vyberte si den, kdy jsou čisté. To je asi to nejzásadnějši pravidlo. Nově vybudované toalety vždy potěší, zkuste ty na sídlišti na Rozvoji na Štěpánce. Pokud před dveřmi nečeká fronta lidí, možná si ani nebudete připadat, jakože děláte něco neslušného.

  • Zaparkujte auto u Rakovníka

Sex v zaparkovaném autě je docela pohodlnou možností. Navíc je to pořád tak trochu „váš“ prostor, a proto je to vhodná varianta i pro ty, kteří se stále tak trochu stydí. Auto dobře zabrzděte a užívejte si.

  • Balkon v Kutné Hoře

Pro balkonové hrátky je ideální, když jde o váš balkon, který přímo nesousedí s vedlejším. Pokud máte štěstí a výhled na Kutnou Horu, určitě si to pořádně užijete. V tomto prostoru je příjemné i to, že si můžete s sebou přinést cokoliv, co vám to trochu zpříjemní. Třeba polštářek.

  • Knihovna v Benešově

I knihovny jsou překvapivě vhodným místem. Mezi regály, které tlumí zvuky, to bude to pravé dobrodružství. Z vášnivých čtenářů se z vás rázem stanou vášniví milenci. Pokud někdo přijde, vždycky můžete předstírat, že jen velmi usilovně hledáte nějakou knížku. Vhodné je volit snadno upravitelné oblečení. (To znamená splývavou sukni a tričko či halenku bez knoflíčků.)