Když to v posteli nejde, je to vždycky problém. Co tedy pomůže, když nemůže?

Ženy často o problémech svého partnera ani nevědí
Zobrazit fotogalerii (2)
 

Když se v posteli přestane dařit, budí to jisté rozčarování u obou partnerů. Není důvod hned běžet k lékaři, ostatně s podobnými potížemi se člověk nerad někomu svěří, pokud k tomu není vážný důvod. Co pomůže k nastartování mužského sebevědomí? Už báby kořenářky věděly, po které bylince sáhnout, nám zas může pomoci moderní doplněk stravy.

Ne vždy má horší erekce souvislost se stářím nebo nemocí. Podle statistik se s tímto problémem však setkala nadpoloviční většina mužů ve věku nad 40 let. Výjimkou však nejsou ani mladí muži. Je několik důvodů, proč tomu tak je. Od špatné životosprávy, přes stres a únavu, až po strach ze zklamání při sexu.

Zároveň je nedostatečná erekce i ztráta chuti na sex jakýmsi tabu, o kterém se v ložnici příliš nemluví. Ženy přitom často o problémech svého partnera ani nevědí a vztahují tyto neúspěchy na sebe v domnění, že pro svého muže již nejsou atraktivní. V posteli jsou pak nespokojeni oba partneři.

Dokonce i dětské hračky prý mohou vzbuzovat touhu po sexu. A tak se ruští vědci rozhodli, že budou zkoumat, jestli panenka Barbie v mužích nevzbuzuje až moc chtíče. Tak hodně štěstí!

Tajemství modré pilulky

Pokud jsou problémy s erekcí a libidem pouze výjimečného charakteru (například při vyčerpanosti z práce, po užití alkoholu apod.), nemusíte se zbytečně znepokojovat. K milostným hrátkám dokáží povzbudit i bylinky a přírodní doplňky stravy.

Víte, které bylinky se využívají při výrobě tablet na posílení erekce? Barva tabletky nemá na vlastnost žádný vliv, to zásadní je její složení. Klidně můžete vzít i béžovou s puntíky a nemusí vám to být nic platné. Co tedy opravdu pomůže?

  • Tribulus Terrestris - česky kotvičník zemní. Nenápadná bylinka, která je nedílnou součástí většiny tabletek na erekci, které jsou u nás běžně k dostání. Má na starosti podporu prokrvení a výživu mužských pohlavních orgánů. Zároveň se využívá i k podpoře činnosti nervové soustavy.
  • Extrakt ženšenu - další bylinkou, kterou najdete v mnoha pilulkách na podporu erekce, je ženšen, přesněji extrakt z kořene ženšenu. Ten optimalizuje mužské sexuální funkce a chrání je před oslabováním. Podporuje prokrvení organismu včetně penisu, čímž prospívá pevné erekci a tělesné vitalitě. Zároveň chrání před vyčerpáním a oslabením imunity.
  • Maca - kořen z rostliny maca se dá považovat za superpotravinu. Funguje jako prevence před impotencí, napomáhá erekci v dlouhodobém horizontu, stimuluje libido, zvyšuje počet a pohyblivost spermií a zklidňuje problematickou prostatu.
  • Extrakt kakaovníku - povzbuzující složka získávaná z kakaovníku pomáhá vyčerpanému tělu. V medicíně se používá jako srdeční stimulant pro podporu činnosti srdce a prokrvení. Uvolňuje hladké svalstvo a rozšiřuje cévní stěny. Ne nadarmo se říká, že čokoláda je účinným afrodisiakem.
  • Ginkgo Biloba - ginkgo podporuje mikrocirkulaci krevního oběhu, což má pozitivní vliv na prokrvení.

Touha není zázrak

Touha po sexuální výdrži je stará jako lidstvo samo. Současní muži to mají ale mnohem jednodušší. Letos tomu bude 20 let, kdy na trh přišla zázračná modrá pilulka, díky níž můžou mít muži svou erekci pod kontrolou. Původně měla sloužit k léčbě srdečního onemocnění. Erekce byla pouze vedlejším účinkem. Tento modrý zázrak však dostanete jenom na předpis.

Pokud hledáte přírodní doplněk stravy, který pomůže s lepší erekcí a zvýšením sexuální chutě u muže, máte také šanci. Je třeba dávat pozor, aby tableta obsahovala pouze přírodní suroviny, které nijak nezatěžují srdce. Účinky jsou většinou rychlé, už do hodiny od užití. Efektivně zvolené složení působí jako účinné afrodiziakum, které podporuje přirozenou sexualitu muže v každém věku. Užijte si to.

Pomůcky pomohou

Jednou z cest, jak si pomoci k lepší erekci, jsou i erotické pomůcky. Erekci zpevní a prodlouží erekční kroužky. Ty jednoduše řečeno pracují na principu zadržení krve v penisu. Tím se dosáhne prokrvení topořivých tělísek penisu a pevná erekce je na světě. K dostání jsou erekční kroužky klasické i vibrační, které potěší i partnerku.

S dosažením, a dokonce i tréninkem erekce pomohou vakuové pumpy. Možná to zní divně, ale není to žádný mučící přístroj, ani zařízení pro natahování penisu. Opět zjednodušeně řečeno, jde o válec, ve kterém se pumpováním vytvoří podtlak a díky němu dojde ke ztopoření penisu, tedy erekci. Vakuové pumpy jsou k dostání s ručním ovládáním, automatické a dokonce i s nanometrem.

A dobrá zpráva k tomu je, že erekční kroužky nebo vakuové pumpy nejsou v kontraindikaci s výše uvedenými způsoby a bylinkami. Naopak se dají bez obav kombinovat a používat zároveň.

KAM DÁL: Povolená kultura: Nejlepší knižní novinky inspirované skutečnými příběhy z doby okupace.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru