SEX JAKO LÉK: Zatočí s rakovinou a vyčistí vám tělo!

Sex je nejlepším lékem na vše
Zobrazit fotogalerii (3)
  |  

Existuje snad jen málo lidí, kteří by řekli, že sex nemilují. Zase ale ne každý tuší, že právě tato fyzická aktivita je i lékem pro naše tělo. Proč tomu tak jak a jak vlastně prospívá zdraví?

Nejsilnějším živočišným pudem je ten rozmnožovací. Ovšem pouze ti nejvyspělejší, což jsou šimpanzi a lidé, pochopili, že se jedná i o velmi unverzální lék. Skvělý je především na civilizační neduhy, které trápí obrovskou část lidstva. 

Během vyvrcholení organismus vyrábí řadu hormonů, které prodlužují lidský život, zlepšují náladu a dokonce také povzbuzují imunitní systém! Těch důvodů, proč ho provozat co nejčastěji, je ale daleko více a my jsme je pro vás připravili…

Sex jako zabiják stresu

Citíte se plní stresu, nedokážete se na nic soustředit, jste nervózní? Pak vám pomůže právě kvalitní soulož. Po pohlavním styku je člověk daleko odolnější proti takovým stavům. Orgasmus zabere dokonce lépe než všelijaké uklidňující čaje nebo pilulky, které mají ve většině případů pouze placebo efekt. 

Zatočí s nespavostí

Máte problémy s usínáním nebo se spánkem obecně? Pak vám právě sex může pomoci. Během něj se totiž zvyšuje v těle produkce hormonu nazývaného oxytocin. Ten většina lékařů ordinuje, když léčí nespavost. Je dokázáno, že po dobrém sexu se daleko lépe usíná a dokonce je spánek i hlubší.

Posilení imunitního systému

Pořád vás trápí nějaké kašlíčky a rýmičky? Cítíte se, že chytíte každou nemoc na světě? Pak je právě koitus tím pravým řešením. Pokud ho budete provozovat alespoň každý druhý den, pak se určitě v budoucnu zlepší. Tělo totiž během něj produkuje dvakrát více množství přirozených buněk.

Chrání před rakovinou

Sex má skutečně blahodárné účinky v souvislosti s možným onemocněním rakovinou. Dokáže totiž snížit riziko rakoviny prsu u žen. Muži ale nemusí smutnit. Pravidelná kopulace pomůže i jim, jelikož až o třetinu snižuje možnou rakovinu prostaty.

Zajistí vám zdravou pleť

Nejste spokojeni s kvalitou své pleti? Stydíte se za ni a nevíte, jak nad tímto problémem zvítězit? Pak je právě sex pro vás to pravé ořechové. Při milování se totiž zvyšuje nejen tlak, ale i tep, což způsobuje, že krev proudí i těmi nejjemnějšími cévami. Pravidelný sex dokonce funguje i jako skvělá prevence proti celulitidě a křečovým žílám.

Ničí problémy s močovým měchýřem

Možná to ani netušíte, ale během milování se velmi významně posilují pánevní svaly. Kdo má sex často, pak se mu to v budoucnu vrátí ve formě daleko menších problémů s močením. 

Vyčistí vám tělo

Máte pocit, že je vaše tělo plné odpadních látek. Cítíte to na sobě a chcete s tím něco udělat? Pak je to zas sex, který se ukáže jako ten správný pomocník. Během jeho provozování se totiž zvyšuje přísun kyslíku a zlepšuje se tak látková výměna, což čistí tělo od “odpadu”.

Ničí infekce jako zbraň hromadného ničení

Máte trable s infekčními nemocemi. Často ležíte doma s chřipkou nebo nachlazením? Potom vám chybí extrogen a ten do těla dostanete jak? Ano, když si pořádně zasouložíte. Tělo totiž během sexu estrogen vyrábí opravdu hodně a to pomáhá hlavně srdci při boji s infekčními nemocemi.

Zajistí zdravá ústa

Sex samozřejmě obsahuje i předehru a ta se snad nikdy neobejde bez polibků a líbání. Během líbání se samozřejmě stimuluje tvorba slin, které spolehlivě čistí zuby a vytváří naprosto optimální pH ve vašich ústech.

Pořád nevíte, co budete dělat dnes večer? Rádi byste program spojili i s něčím užitečným, co pomůže vašemu tělu? Pak si zajděte na zdravou večeři, doma pak popadněte svůj protějšek a oddejte se kvalitnímu sexu, protože právě ten je pro vás tím nejlepším!


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru