Chcete se svézt elektromobilem po Praze zdarma? Řekneme vám jak!

Tímhle elektromobilem se budete moci svézt zdarma
 

Od 10. do 20. srpna máte v Praze šanci svézt se zdarma elektromobilem BMW, a to tam, kam budete chtít. Jde o marketingovou kampaň k nové službě taxi.

Vše přísně ekologické

Od 10. do 20. srpna budou po Praze pohybovat čtyři elektromobily BMW i3 s logem Liftago, které budou vozit zákazníky zdarma v rámci marketingové akce. Jde o skutečně ekologické vozítko - jeho interiér je vyrobený z přírodních a recyklovatelných materiálů a například čalounění je barveno přírodními barvivy z listů olivovníků. Vůz je pochopitelně zcela tichý a bez výfukových plynů. Pokud chcete v tomto období elektromobil BMW vyzkoušet, stačí si jízdu objednat prostřednictvím internetové aplikace Liftago. 

 

Jaké jsou alternativy

Již nyní se zde můžete svézt elektromobilem Tesla Model S. Liftago je čeká služba, která je pro zákazníky dostupná díky aplikaci pro chytré mobilní telefony. Konkurentem služby je třeba taxislužba Uber, která také sází na objednávku pomocí aplikace pro mobilní telefony. Mobilní operátor T-Mobile nedávno nabídl slevu 500 korun pro první objednávku této taxislužby pro všechny své zákazníky, stačí se zaregistrovat přes www.nasimproradost.cz nebo si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci UBER a zadat promokód 5KILO. Ten lze čerpat pouze jednorázově, na první cestu. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru