Mercedes třídy S za několik milionů utopila dívka v Počernickém rybníku. Byl přítele…

Dívka auto utopila v rybníku Martiňák
Zobrazit fotogalerii (7)
  |  

Je to celkem opakující se scénář. Mladá dívka získá silný vůz, který nezvládne a havaruje. Přesně to se stalo mladé ženě, která skončila s autem za tři miliony v počernickém rybníku. Naštěstí vše dobře dopadlo.

Přítel dostane po návratu nepříjemný dáreček...

Obyvatele Dolních Počernic a Kyjí překvapily v pátek 30. října večer ječící sirény několika policejních a hasičských vozů. Ty jely ale na pomoc utopenému luxusnímu vozu Mercedes S 350 CDI, které skončilo v rybníku Martiňák v Dolních Počernicích. Řidička vozu byla mladá dívka, která si auto půjčila od přítele. Přítel prý v současné době dlí v zahraničí a jeho návrat nebude asi pro řidičku právě mírumilovný. Nehoda totiž vznikla kvůli nepozornosti řidičky a nezvládnutí jízdy.

 

Koupel jen za tisícovku

K nehodě se sjelo hned několik posádek, společně s potápěči. Ti nedbali chladného počasí a oděli se do neoprénů a jali se auto vytáhnout z rybníka. To se jim také podařilo a podle policie je prý na autě škoda 200 000. Každý znalec aut ale potvrdí, že za tuto cenu vůz asi těžko půjde opravit a škoda půjde spíše k milionu. Na druhou stranu během nehody a vyproštění vozu z něj údajně neunikl olej, ani jiné kapaliny a zásah tolika záchranářů prý dívku vyšel jen na tisícovku pokuty.

 

Tato nehoda se naštěstí obešla bez ztrát lidských životů, minulý týden byl ale tragický na železnici, kde zemřel velmi vysoký počet lidí...


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru