Šampionka z Horních Počernic v kickboxu se stala mistryní světa

  |  

Věděli jste o tom, že Horní Počernice mají svou šampionku v kickboxu? Martina Ptáčková se zabývá bojovým uměním v roce 2001, zakotvila ale u kickboxu, v kterém dosahuje značných úspěchů, tento týden se stala mistryní světa!

 

Šampionka z Počernic

„Tak jsem to zvládla! Děkuji všem, kteří mi fandili a věřili ve mě. Mám 5 medailí a jsem dvojnásobná mistryně světa,“ poděkovala Martina svým fanouškům. Martina se původně věnovala americkému karate, avšak hlavní úspěchy se dostavily teprve tehdy, když přestoupila do kickboxerského klubu. Martina je mnohonásobnou vítězkou mezinárodních závodů, dvojnásobnou stříbrnou a bronzovou medailistkou z ME, úřadující mistryní ČR. Vrcholem sportovní kariéry je vítězství Světového poháru v rakouském Innsbrucku a tři zlaté medaile z Evropského poháru ve Varšavě.

 

Talent metropole se stará i o děti

Dále byla nominována na Sportovce roku a je vítězkou ankety Talent metropole. Navíc také trénuje děti, což ji velmi baví a ráda je tím, kdo je přivede od televizí a počítačů k pohybu. Křehká dlouhovlasá a teprve sedmnáctiletá dívka má tak nastoupeno k zářné kariéře, kterou budeme rozhodně s radostí sledovat.  


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru