V Čelákovicích se bude bruslit na náměstí, a zadarmo

Bruslení využívají hlavně děti
  |  

Fanoušci bruslení se mohou v Čelákovicích těšit, že si zde užijí a ještě zadarmo. Na náměstí se totiž vybuduje ledová plocha, na které bude moci kdokoliv bruslit. Bohužel, jedná se o ojedinělou příležitost k bruslení v této oblasti.

Bruslení zadarmo

Bruslení na umělém ledě se bude v Čelákovicích konat od 5. prosince do 20. prosince. Půjde o bruslení pod širým nebem, které bude pro kohokoliv zadarmo. 12. prosince se zde bude konat karneval na ledě. Bruslit se bude vždy od devíti do devíti. Lidé se mohou občerstvit a konat se budou také soutěže o ceny.

 

Příležitostí je málo

Na východ od Prahy je bohužel jen velmi málo možností k provozování tohoto zimního sportu. Stadiony, kde by bylo možné bruslit pod střechou, dosloužily, a tak je možné provozovat tuto zimní kratochvíli pouze na zamrzlých rybnících, těch je ale během mírných zim pomálu. Nejbližší možné bruslení je až ve Velkých Popovicích na stadionu T.J. Slavoj. Zde se ale bruslí pouze v sobotu od 14 do 16 hodin a v neděli v různých časech.  

 

Přečtěte si ještě o čelákovické sauně a také o tom, kde je možné plavat. Jak sauna, tak bazén zde prošli rekonstrukcí... 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru